Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek, ha cikiznek a 3....

Mit tegyek, ha cikiznek a 3. nevem miatt?

Figyelt kérdés

Elég régies a nevem, anyu után kaptam. Nem bántó módon, hanem vicceskedve "szivatnak" vele. Először oké, én is elviccelődtem velük, meg nevettem rajtam, de 2 év után bosszantó. Tudják jól, hogy utálom, nem is használom. Csak véletlenül derült ki, amikor hangosan felolvasták a naplóból a teljes nevem.

Hogy állítsam le őket ? Próbáltam ignorálni, megkérni őket, szépen és csúnyán, nem használ.

16/l


2011. aug. 16. 21:21
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem az Ilona szép név! Már régen is használták, nem egy mai felkapott név. Szerintem tök jó! :))

Inkább, mint Dzsenifer, Dzsulietta, Pamela és egyéb mai felkapott neved lenne, nemde?

Szerintem büszke lehetsz rá, hogy Ilona a 3. neved.


Sokáig én sem szerettem a 3. nevemet, Julianna a 3. nevem, nagymamám után kaptam. Nővérem a másik nagymamánk után kapta a 3. nevét. Szóval én sokáig nagyon utáltam, hogy Julianna a 3. nevem, sokszor eszembe jutott, bárcsak valami szép, nekem tetsző lenne a 3. nevem, pl. Olga, Lilla stb. Miután mamám elment, örülök, hogy ennek a 3. névnek, büszke vagyok rá! Úgy fogom fel, mint egy ajándék, amit a szüleimtől kaptam, az életem végéig elkísér és az imádott nagymamám jut róla eszembe :))

Bár semmilyen hivatalos okmányban nem szerepel a 3. nevem.

16/L

2011. aug. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

Köszi, mindenkinek !

Végülis tényleg nem olyan rossz...

2011. aug. 17. 11:39
 23/33 anonim válasza:
76%
Szerintem nagyon szép neved van. Nekem mondjuk mindig is tetszettek azok a nevek, amik nem maiak. A többiek meg komolyan mondom, nem tudom, h milyen szinten lehetnek, meret az alsóban elmegy, h valakit cikiznek valami miatt, de ennyi idős korban inkább ők gázak, és nem a neved. Te meg ha nem veszed magadra, az a legjobb, ne foglalkozz vele, viselkedj éretten és légy hálás, h nem olyanok a szüleid,akik valami TÉNYLEG ciki nevet adtak, mert van olyan. Szép a neved. 17L
2011. aug. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
84%

Nekem nagyon tetszik ez a becézés:

Ilona-Loni

na ilyen sok mindenkinek nincs:D

amugy hálistennek énis egy jól becézhető nevet kaptam /Zsuzsanna/ amit persze ki is használnak erre én csak annyit vágok vissza,hogy van rendes nevem szólits azon vagy inkább sehogy se.Vagy egyszerűen nem figyelek oda és kezdik,hogy hééjj Zúza /egyik utált becézés/ figyelj megmondom,hogy itt semmiféle Zúza nincs csak Zsuzsa esetleg.:)vagy kitalálok egynagyonnagyon ciki nevet a másiknak és leégtem őt mikor kezd cikizni:)

2011. aug. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
84%
Ne is figyelj rájuk. Vagy mondd meg nekik, hogy inkább azon a neveden szólítsanak, amit előnyben részesítesz az Ilonával szemben. ;)
2011. aug. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim válasza:
100%
szerintem gyönyörűű név
2011. aug. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik ez a név,nagyon szép! Ha ezért cikiznek akkor tök hülyék az oszt.társaid már nem azért!
2011. aug. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

nézd meg:

[link]

harmadik az Ilona és ez a legtöbb magyarországi harmadik utóneve:DD

2011. aug. 21. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Ha megint cikiznek, ordítsd le őket: " TI KOMOLYAN EKKORA BAL#SZOK VAGYTOK??! ENNYIRE MŰVELETLENEK EGYESEK?!! NEM TUDJÁTOK, HOGY AZ ILONA A MÁSODIK LEGSZEBB MAGYAR SZÓ????? TUDJÁTOK MIT? LE VAGYTOK SZARVA, TI SENKIHÁZIK!
2011. aug. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
ja mert az első legszebb magyar szó a tibor....
2011. aug. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!