Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Van két nagyon jó barátnő,az egyik legyen x a másik y.Mindketten 13 évesek.x 10 éves korában két éven át egyaltalán nem volt boldog.Az anyja utálta-ja őt,a családja azt mondja neki,hogy semmire sem jó és,hogy semmit sem érhet el az életben.Mindenki csúfolja már az óvoda óta:a neve miatt,azért mert nem szép lány,stb.Ezektől x teljesen jelentéktelennek érezte magát.Aztán elmondta y-nak,hogy szándékosan felsebzi magát,és,hogy meg akar halni,y meg erre azt mondta,hogy ne tegye meg,mert akkor ki lessz vele?.Aztán egyszer az osztálytársaik elmondták egymásról,hogy kinek mi a hibája.x-re mindenki azt mondta,hogy mindig szomorú és nem látják mosolyogni sem.x ezért úgy döntött,hogy megváltozik.Mosolyogni fog akkor is,ha sírni akar,és megpróbál majd boldogan élni. Ez sikerült is neki két éven át,de aztán megint jelentéktelennek érezte magát.Elmondta y-nak,hogy megint vagdossa magát,és meg akar halni.y erre:Te hülye vagy,de tedd meg,ha akarod.x ettől még rosszabbul érezte magát és gyakran foog kést a kezébe azzal a gondoltattal a fejében,hogy öngyilkos lessz.

Szerintetek y már nem akarja,hogy x a barátnője legen?

mit tegyen x-valami tanács?


2011. aug. 3. 20:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Teljesen meg tudlak érteni, hasonló helyzetben vagyok, mint Te. Tudom, milyen, mikor azt érzed, nincs remény, és már semmi sem lesz jó. Én is sokat gondolok arra, hogy a halál lenne a legjobb megoldás. De nem az! Ha szeretnél beszélni róla, nyugodtan írj privátot (:

2011. aug. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!