Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Egy 6 napos táborba TILOS telefont vinni...szerintetek?
2011. jún. 16. 13:01
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Milyen táborról van szó?
2011. jún. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
78%

Én egyetértek vele. Ha gond van, a felügyelő tanároknál, nevelőknél biztos van telefon, és valószínűleg van telefonfülke is a közelben, ha napi kapcsolatot szeretnétek. Bár én már az iskolába sem engedném be a telefonokat, portán reggel leadni, aztán kifelé visszakapják.

Ha nem tetszenek a feltételek, akkor másik tábort kell választani.

Ja és egyébként iszonyat "paramami" vagyok, de ezzel a telefon-nélküliséggel egyetértek. Legalább ott ne legyen ebből versengés, h kinek "menőbb", drágább a telefonja.

Utálom, amikor a válaszokban azt olvasom, hogy "régen is felnőttek x dolog nélkül a gyerekek", de ebben az esetben igaznak érzem. Hiszen régen és most is vigyáznak rájuk felnőttek, akik el tudják érni a szülőket baj esetén.

2011. jún. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Katolikus, katonai :S (pedig nem is vagyok hívő...:S)
2011. jún. 16. 13:10
 4/32 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 16. 13:10
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős gyerek?amugy én is elmentem táborozni egy hétre Akaliba...akkor még telefon se volt...sajna hozzászoktunk nagyon.
2011. jún. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Katolikus, katonai tábor?az milyen?miért megy oda a gyerek?
2011. jún. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
94%
PROBLEM?ne menj oda...-.-"
2011. jún. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

14 éves lány.

Nem tudtam, hogy beírattak, de már muszály mennem. Én igazából..kibírom mobil nélkül, de mégis, mi az hogy nem lehet oda vinni??

2011. jún. 16. 14:00
 9/32 :) :) :) ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem valami jó..Én mikor mentem táborba (hittan,most is megyek),akkor ugy volt,hogy összeszedték a telefont és minden nap 1-2 órára ugyanakkor visszaadták,hogy pl:beszélhessünk a szülőkkel meg amit akarunk.Meg én amugyis a táborokba csak ilyen régebbi olcsóbb telefont viszek,nem az ujjat(corby),mert mi van ha elhagyom vagy ellopják?a régiért meg nem olyan nagy kár.Szerintem ez a jó megoldás.Különben meg nem értem...mi az hogy nem tudtad hogy beirtak és muszály menni??egyáltalán akarsz?mert ha nem én biztos nem mennék...ha meg igen akkor mennyél :) 14L
2011. jún. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Most már "felvételt nyertem a táborba..." szóval muszály mennem. Egyáltalán nem akartam, de már megbékéltem...maximum olyat teszek amiért előbb hazaküldenek...:)


Köszönöm a válaszokat!

2011. jún. 16. 14:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!