Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Egy 6 napos táborba TILOS telefont vinni...szerintetek?
2011. jún. 16. 13:01
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
ja h te vagy a gyerek...nem irigyellek...
2011. jún. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

:)


köszi a válaszokat, még jöhetnek!

2011. jún. 16. 15:02
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Először is, én (bár az én 15 éves számból ez furán hangzik, elismerem, de) addig nem adnám oda a telefont, amíg nem kapok átvételi elismervényt. Két aláírással, két példányban, hogyha elvesztik vagy ellopják a telefonomat, akkor tudjam bizonyítani, hogy náluk volt, a kártérítésért. Másrészt meg, ha kíváncsi vagy, hogy kell katolikust szívatni (nem te kérted, hogy mehess, így jogosan), van pár ötletem. Amire harapnak: metál, rock, vagy bármely kemény (jó :D) műfaj. Istenkáromlás (b*ssza meg az a k*rva Isten és társai, sűrűn használva). Kijelented, hogy sátánista vagy (ugyan nem ismerik, hogy ez valójában mit jelent, de idegesíti őket). Maszturbálás (ehhez pár jóféle újság, esetleg pár -kamu- telefon, ilyen témában, valamelyik barátoddal megbeszélve). Stephen Hawking könyvek (önmagában nem biztos, hogy harapnak rá, de ha kijelented, hogy ez megcáfolja a Bibliát, már fognak). Ha lány vagy, nagyon rövid szoknya (ha bevállalod). Esetleg ha fiú vagy, akkor is, az még megdöbbentőbb számukra. Ha nem ismersz senkit a táborból, híreszteld, hogy b*zi/leszbi vagy. Én jól ellennék telefon nélkül is!
2011. jún. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

Igen, azt látom hogy ellennél :D

Köszönöm neked is a válaszodat! Hasznosítom a tudásodat és az ötleteidet :)

Egyébként lány vagyok és a rövid szoknyára gondoltam, csak túrázni fogunk, meg szemetet szedni meg ilyesmi :S és nem igazán kényelmes ://

2011. jún. 16. 16:02
 15/32 anonim ***** válasza:
83%

Mi az, hogy tilos? Te jelentkeztél oda(még ha nem is akartad), te fizettél érte, olyan nincs, hogy tilos.


Ha én lennék a szülőd, tuti, hogy nem engednélek el telefon nélkül! És ne is menj el nélküle, ha nem szeretik, tedd bele a táskádba, de vigyél töltőt is. Ha esetleg olyan kedved lenne, hogy föl szeretnél valakit hívni, vagy valami baj történik, rosszul vagy(bármi megeshet!), stb., akkor rögtön tudj szólni a szüleidnek. De tényleg elengednének így...? :S

2011. jún. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Háát...igen :SS
2011. jún. 16. 19:05
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a lényeg, hogy vigyél telefont, töltőt is, mert - mint írtam - bármi történhet, mebbetegszel, rosszul érzed magad, vagy akármi!
2011. jún. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát!

Igen, én is úgy gondoltam, hogy viszek!

2011. jún. 16. 19:16
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

Uristen...Linkeld már ezt a tábort, nagyon kíváncsi vagyok rá. O_o


Amúgy én nem engedném el a gyerekemet telefon nélkül. Meg igaza van annak, aki azt írja, hogy te fizetsz ezért, hogy lehet tilos valami. Szerintem ha én fizetek valamiért, akkor avval a valamivel legyek maximálisan elégedett.

2011. jún. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Nem szeretném belinkelni, nagyon sajnálom :S

2011. jún. 16. 23:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!