Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Help! Hogyan tudnék megszabadu...

Help! Hogyan tudnék megszabadulni ettől a "dologtól"?

Figyelt kérdés

ez a dolog, amiről szó van, az a bizalmatlanságom.

egyszerűen minden jó mögött a rossz szándékot keresem. addig nem is volt nagy baj, amég csak egy szűk, 4-5 fős baráti köröm volt. a család már úgy-ahogy megszokta. de most, hogy bekerültem egy nagyobb körbe, már sok gondot okoz. ma is kaptam egy üveg ice teát, de már azon jár az eszem, hogy "biztos már beleköpött vagy ilyesmi". de sajna ez a bizalmatlanság néha még a közeli ismerőseimnél is gondot okoz. az egyikük, aki mellesleg 2 éve ismerek, felajánlotta, hogy elvisz horgászni, de már megint csak arra tudtam gondolni, hogy valami disznóságot akar tenni.

ez a nagyobb baráti kör meg fontos nekem, mert ők már kezdik megszokni ezt, azt hiszik csak viccből teszem, de ha innen is kiesek, nehéz lesz találni egy másikat.


15F


2011. júl. 5. 18:51
 1/4 anonim válasza:
76%
Teljesen jól gondolkozol. A baráti köröd biztos az ellenségeid. Másképp miért reagálnál így? Szóval veled nincs gond. Javaslom hogy ezt a baráti kört hagyd el.
2011. júl. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem akarlak megbántani ,de ez már lehet valamilyen személyiségzavar és nem egyfajta bizalmatlanság.A saját érdekedben keress fel egy pszichológust,aki rendezi nálad majd ezt a problémát.Gyorsan menj amíg nem hatalmasodik még jobban el.Ez egyáltalán nem normális!!!!
2011. júl. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsonak igaza van ez egy durva paranoia nalad szakember segithet.
2011. júl. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na azért paranoiának nem nevezném. Arra gondolok,hogy esetleg nincs elég önbizalmad, nem hiszed, hogy tényleg érdekelhetsz másokat, önzetlenül, érdek nélkül. Pedig lehet, hogy tök jó fej srác vagy és keresik a társaságod, szórakoztató vagy, stb. Inkább erre gondolj. :-)))
2011. júl. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!