Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Ha lenne egy időgépe...

Kamaszok! Ha lenne egy időgépetek, ami képes visszautazni az időben, akkor hová és miért mennétek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 07:21
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

20. század második fele, Magyarország, Amerika, Nyugat-Európa, kíváncsi vagyok a hippikre, Fenyőékre, Beatlesre, magyar focira, retro etc.:D

16/f

2011. jún. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Hmm...

Én telhetetlen vagyok. Meglesném az ókori egyiptomi, görög, perzsa, indiai kultúrát, utána ugranék pár évszázadot kb. a 12. századig, körbejárnám Európát, és ha időgép van, akkor már létezzenek vámpírok is, legyek az én is, onnantól folyamatosan élni akarok, látni mindent, összevetni azzal, amit tudok, mindenhol élni egy kicsit, tapasztalni, amit a történelemkönyvek írnak, ismerni akarom az embereket, része akarok lenni az összes kornak... Minden országban, minden időben. És örökké fiatalnak maradni.^^

14/L

2011. jún. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

először elmennék az ókorba, levideóznám Jézust, és pontosan utánanéznék, h hogy is volt ott ez az egész :)

aztán a 70-es évekbe mennék. (Angliába) ott lennék 1-2 Sex Pistols koncerten, agyonlőném Nancy Spungent, és vigyáznék Sidre, h megérje a 2011-et. :D

aztán megint vissza 1972-be, csak most már Amerikába. együtt nőnék fel a kedvenc énekesemmel :)

aztán csak utazgatnék össze-vissza.. megnézném ahogy a szüleim összejönnek, ott lennék mind a két Woodstockon, meg egy csomó koncerten, amikről lemaradtam, meg olyanokra amiket szívesen újra átélnék :)

2011. júl. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

ja és 14/L

(utolsó vagyok)

2011. júl. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék vissza, csak előre. A múlt az már megtörtént, a jövő az, ami igazán érdekel. A múltba max, csak azért mennék vissza, hogy utánajárjak néhány legendának, rejtélynek,(Főleg hasfelmetsző személyazonosságának) ja és jézussal is találkoznék. Majdnem elfelejtettem: Megnézném Chuck Norris és Bear Grylls születését. 16/F
2011. júl. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
67%
születését? :D az kisbicskával a kezében mászik ki az anyujából... csinál neki császár metszést :D vagy a fogával kirágnák magukat XD
2011. júl. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
A 80-as évekbe met akkor még nem fajult el annyira a világ.Szívesen mennék történelmi korokba is.....Meg a jövőbe is:mondjuk 3000-be.:)
2011. júl. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
nem is tudom.....én inkább amikor 1-2 éves voltam,akkor mennék vissza....de mennék a jövőbe is...hogy mi lesz,hogy lesz...13/L
2011. aug. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
50%
A legfontosabbat senki sem írta le :visszamennék kb. 4,5 milliárd évnyire és ha igaz az ősrobbanás elmélet, ahogyan keletkezett a Föld akkor levideóznám,dinoszauruszokat videóznák,majomembereket stb.
2012. ápr. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Nekem jo lenne az a datum is, amikor ezt a kerdest feltettek: 2011 junius 22. Az szuper lenne. Beletennem az osszes penzem a GMCR-ba es varnam Edesanyam hazaerkezeset az USA-bol. nem maradnek a kulipintyoban, hanem atmennek a Timi lakasara. Megtartanam mind a kettot, csak azert, hogy legyen szabadsaga mindkettonknek. Na, ez igy jo lesz. 2011 junius 22-t akarom.
2016. jún. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!