Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Milyen moilotok van...

Kamaszok! Milyen moilotok van es milyen volt?

Figyelt kérdés

milyen volt az elso telotok

es milen volt 6 7 8 9 stb evesen


2011. jún. 18. 20:53
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Alcatel 311... lassan 10 éves lesz.
2011. jún. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

most Sony E. G502

régenn Sony E. K550I

2011. jún. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Amikor 7-8 éves voltam, mindig megkaptam apum vagy anyum régi telóját és azokon játszottam, de nem mondanám igazi első telefonnak őket.

Az első igazit 10 évesen kaptam. Egy Sony Ericsson K320i volt és a nagybátyámé volt régen, csak vett egy újat és nekem adta. Jó kis telefon volt, nekem teljesen megfelelt akkoriban, szerettem.

A második telefonomat 11 évesen kaptam, egy Sharp GX 15 volt (ez is a nagybátyámé volt előtte). Ilyen sz*r telefonom életemben nem volt még! Utáltam.

12 évesen, karácsonyra kaptam egy Sony Ericsson K750i-t (ez is a nagybátyámé volt előtte). Nagyon szerettem.

Majdnem másfél évvel később, 13 évesen, húsvétra kaptam egy Sony Ericsson W910i-t. Imádtam, ez volt eddig a legjobb telefonom. Csak a vége felé egyre több volt vele a gond, néha csakúgy magától kikapcsolt, stb.

Ezért most kaptam egy Samsung S5230-at, ami szintén a nagybátyámé volt. Nem szeretem, hiányzik a Sony Ericsson-om. Most gyűjtöm a pénzt, és majd veszek egy új telefont, ha elég "gazdag" leszek. :D

14/L

2011. jún. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Régebben sagem my400v-m volt,anyu régi telefonja. Sajnos tönkre ment az akkumulátora, és drága volt bele az új. Egy évvel ezelőtt vettem magamnak egy LG GT400-at,azóta azt használom.


15/L

2011. jún. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
0%

6 évesen megkaptam a nagypapám régi telefonját, egy Siemenset, már nem tudom, hogy milyen fajta volt. Nem is használtam igazán, általában csak játszottam rajta. :D

8 évesen kezdtem el egyedül járni a suliba, ezért vettek nekem egy LG B2100-at, eléggé utáltam, mert akkor pezsdült fel igazán a suliban a "telefonos élet", és mindenki küldözgette javában a képeket meg a zenéket, ezen meg még Bluetooth sem volt. :'D De azért jó kis teló, néha még most is használom. :)

10 évesen kaptam "csak úgy" egy LG KP500-at, nagyon meglepődtem, egy érintős, húha, most aztán menő vagyok. :D De a végére megutáltam rendesen, mert tönkrement a giroszkópja, meg néha olyan erősen kellett megérinteni, hogy az ujjam is belefájdult. :S Furcsa egy telefon volt, az biztos.

Aztán 11 évesen megkaptam álmaim telefonját, a Samsung Galaxy S II-t, mert totálkáros lett az LG-m, még hívni sem tudtam rajta. Azóta is ezt használom, egyszerűen mesés. *-* Imádom. <3 Közben nyertem egy nyereményjátékon egy iPhone 4-et, de odaadtam a húgomnak, mert egyrészt az én Samsungom sokkal jobb, másrészt mert Neki nagyobb szüksége van rá, mint nekem. :)

12L

2011. jún. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

utolsó:

Egy éve még Galaxy S se volt, nem hogy Galaxy S II...

Odaadtad a hugodnak az iPhone 4-et mert, nagyobb szüksége volt rá. Gondolom a tesód max 10 éves. Wao...neki tényleg qrvanagy szüksége van rá.


KAMU.

2011. jún. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
50%

Igaz, én nem az utolsó vagyok (hanem az Alcatel 311-es), de szeretnék pontosítani:


A Samsung Galaxy S-t először 2010. júniusában adták ki, szóval tavaly már volt.

2011. jún. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Igen, tudom mikor adták ki, de gondolom ő a 11 évest azt nem tavaly júniusra értette, hanem előbbre....
2011. jún. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
neekem először 8 éves korom körül volt egy sony ericsson sima normális telefon utána kaptam 9-10 éves korom körül egy sima csúsztathatósat az is sony ericsson volt aztán kaptam érintős LG-t 11 éves koromra és most leszek 12 és most kaptam egy nagyon jo ANDROIDOS samsungot GT-I5800 fajtájut fekete színben és imádoom :D
2011. jún. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:
12 évesen kaptam az első telomategy nokiát,aztán elkaptam a tesom samsung-ját ami szétcsúsztatható volt (bocs nem tudom a fajtáját) aztán májusban tönkre mentek a gombjai és saját pénzből vettem egy samsung corbyt amit imádok*-* 13/L
2011. jún. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!