Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Milyen moilotok van...

Kamaszok! Milyen moilotok van es milyen volt?

Figyelt kérdés

milyen volt az elso telotok

es milen volt 6 7 8 9 stb evesen


2011. jún. 18. 20:53
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

6 évesen kaptam egy nokiát,arra nem emlékszem,hogy milyen volt

8 évesen kaptam egy samsungot(hasonlított az m300-ra,de nem az volt)

10 évesen kaptam egy elcsúsztathatót,de már nem emlékszem a nevére,csak annyira,hogy samsung volt az is

12 évesen kaptam egy nokia 7373-at

Tavaly karácsonyra kaptam egy Nokia xPress Musicot,2 hónapja pedig egy x10 mini pro-t.


14L

2011. jún. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
0%
Az első telefon-t 4.-esen kaptam most 5.-es vagyok. És sima kicsúsztathatós, nem érintős. Egyébként 5 éves vagy? Látszik a helyesírásodon.
2011. jún. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Ja és a mobilom: Sony Ericson w395
2011. jún. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

4.-ben kaptam egy Sony T230-at. Akkor kezdtem egyedül járni, anyát pedig fel kellett hívnom, ha elindultam haza.


6.-ban kaptam egy szintén Sony k510i-t. Ő már több, mint 4 éve hű társam. Most már tényleg le kéne cserélni, mert a festék már nagyon lekopott róla, meg az aksija is öreg már.

De szeretem :D


16/l

2011. jún. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
*Mármint egyedül járni haza :D Iskolából.
2011. jún. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

8 évesen:Samsung m300

9 évesen:Nokia 2600 Classic

10 évesen:Vodafone 541

11 évesen:Sony Ericsson w205

Jelenlegi:Samsung s5230 (még mindig 11 éves vagyok)

Ja és mielőtt belém kötnétek hogy milyen elkényeztetett pi_csa vagyok az első telómra is gyűjtöttem vmennyit,a második vmi 1 forint volt (ajándékba anyukámnak cvsak nekem adta) az utána következő többire pedig az összes pénzt én gyűjtöttem össze,nem úgy volt hogy "Anyuuu kell ez a mobiiil!"-"Rendben kislányom anyuci rohan és megveszi!". 11/L

2011. jún. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Nem volt telefonom se 6, se 7, se 8 éves koromban. Az első telómat 9 évesen kaptam, egy Nokia teló volt, már nem emlékszem pontosan milyen, de elég régi fajta...(bluetooth volt rajta xd) Most egy Samsung Corby-m van, amit tavaly karácsonyra kaptam, de majd egy Samsung galaxy S-t szeretnék...:$
2011. jún. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

Az első 2 telefonomat mind anyukámé volt,bár 4.be nem non használtam a telefonomat(sajnos típust nem tudok,de azt tudom hogy színek nem voltak benne)csak játszottam.Majd kaptam egy Samsung kinyithatós telefont(ezis az anyukámé volt)itt is csak játszottam.5.-be kaptam egy Samsung M620-as telefont,nagyon szerettem,csak végül kicseréltem nővéremmel(az is hasonló telefon volt)Majd karácsonyra kaptam egy la fleur s5230 telefont.Most se nagyon telefonálok,ha akar valaki valamit hívnak,inkább csak zenét hallgatok rajta,és netezek(ameddig még lehet :D )

14/L

2011. jún. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

először 2.-ban kaptam meg anyum régi mobilját, ami szinte nem is működött. valami ősrégi nokia volt.

aztán 3.-ban karácsonyra kaptam egy samsungot, de azon se volt még szinte semmi. (se kamera, se játék)

5.-ben kaptam a samsung mobilomat. amit aztán elrontottam mert beleraktam mellé egy banánt ami szétfolyt amikor megrohadt. na képzelhetitek milyen fejet vágtak amikor vittük hogy javítsák meg...

éppen ezért 6.-ban kaptam a mostani telefonom: sony ericsson w595. szeretem, bár már 1,5 éves, de nem baj...

2011. jún. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
0%

Nem k*baszottul tök mindegy,hogy milyen telefonod van?

Telefonálni lehessen rajta és csá.A zene hallgatásra ott az mp3,mp4,ipod...stb

2011. jún. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!