Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Milyen moilotok van...

Kamaszok! Milyen moilotok van es milyen volt?

Figyelt kérdés

milyen volt az elso telotok

es milen volt 6 7 8 9 stb evesen


2011. jún. 18. 20:53
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
91%
Az enyémen van helyesírási szótár. Neked adjam?
2011. jún. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

6 évesen mia francnak telefon??!!

szerintem teljesen felesleges egy elsősnek, vagy ovisnak...nekem negyedikes koromban volt egy ami használt volt, apukám régi telefonja.Most nyolcadikos leszek, hatodikban kaptam egy samsung c3050-t, és még az van. ballagásig teljesen felesleges, mert ha kapsz egy csudijót hatodikban, nem 100°hogy majd kilencedikben is fogsz, addigra meg a meglévő tök elavult lesz.

13L

2011. jún. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:

most egy samsung corby speedem van. nem én akartam, ajándékba kaptam meg az ezelőtti egy sony eriscson W200i volt..

először 4.ben kaptam telefont, de az már egy használt volt.

2011. jún. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Uhh...Szerintem is felesleges a telefon kb 10-11 éves korig. :D

Bár nekem volt már 6-7 évesen is, mert apukám nekem adta azokat a telefonjait [2-t] amiket már nem használt, és azokon néha játszottam. :D

Az igazi telefonom olyan 8-9 éves korom körül kaptam, Siemens c65 volt [vagyis még meg van]. De nem volt semmi értelme, hogy van, mivel soha nem vittem magammal, telefonálni nem telefonáltam rajta, csak fényképezgettem [már amennyit lehetett] és játszottam.

Azután 10 évesen kaptam egy Nokia 7373-at, majd 3 hónappal később egy Nokia 6300at. [2 telefont használtam, bár leginkább a 7373at használtam, mert azt jobban szerettem]

Elejében alig telefonáltam rajta, csak aput meg anyut hívtam rajta, ha elkellett valahova jönni értem, aztán 4.-ben már elkezdtem normálisan is használni őket.

2010 szeptemberében [13 évesen] pedig kaptam Samsung Wave-t, amit imádok nagyon.^^ :D A Nokia 7373at is szoktam még használni, de nagyon ritkán. Ja, amúgy 2 telefonszámom van, szóval nem szoktam a számokat cserélgetni a telefonokban.

A nokia 6300 mostmár apukámé. :)


14/L

2011. jún. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:

Kedves 13/l!

Kit érdekel, hogy mennyire elavult egy mobiltelefon? Én 13 évesen kaptam Egy Sony Ericssont, már nem emlékszem a fajtájára. Aztán 15 évesen kaptam egy másikat - az előzőnek leesett az előlapja, nem vettem észre, és véletlenül benyomódott a képernyője. Sony Ericsson w200i. Ez már akkor se volt "csudijó", de én nagyon örültem neki. Lehet vele telefonálni, smst írni, vettem bele egy memóriakártyát, úgyhogy már zenét is tudok vele hallgatni.

És képzeld, senki se szólt be nekem miatta, hogy ilyen elavult, ócska telefonom van. :)

19/l

2011. jún. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: a csudijót irónikusan írtam. A neonon pedig gyakran olvasni olyat, amikor, 15 év alattiak azért lesznek öngyilkosak, mert kinézték őket, a hajuk, a későn érésük és a mobiljuk miatt. Szóval te a szerencsés vagy, hogy neked nem szóltak be, én olyannal is találkoztam hogy a "gagyitelefonos" szólta le a drága telefonnal rendelkező lány mobilját, pedig neki még olyan se volt.

újból csak 13L

2011. jún. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Azért azoknál, akik emiatt lesznek öngyilkosok, nem csak ez a gond van, hogy lenézik őket, meg a cuccaikat. Sok más dolog is áll valószínűleg a háttérben (ha már nem, a "csakazértismegmutatomhogyöngyilkostudoklennimertlenéznekanagymenők").

Világéletemben az ilyen kibeszélések tárgya voltam, általánosban és gimiben egyaránt. De nem érdekelt :)

Voltak/vannak barátaim, ismerőseim, haverjaim, és mindig azt csináltam, amihez épp kedvem volt...És nem azért ,mert sajnáltattam magam, és nem tettem értük semmit, hanem mert tettem azért, hogy legyenek.

Szóval az öngyilkosokat nem tudom sajnálni, se megérteni - legyen akár 13 vagy 55 éves az illető, és legyen akár egy mobil miatt, vagy más miatt - hisz mindenki belül dönti el a sorsát.

19/l

2011. jún. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

Na jól elkanyarodtam a témától, ne haragudj. Hosszú volt a nap, hajnal 3 óta ébren vagyok, szóval bocs a "lelkizésért" vagy miez :)

19/l

2011. jún. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

7 évesen kaptam valami tök alap kis Motorolát, de imádtam:D Aztán 8-ik szülinapomra kaptam egy Nokia 5300-at, de apu is akkor vett magának telót, ezért pár hét múlva nálam volt az ő Nokia 5310-ese:) 10.-ik szülinapomra kaptam aztán egy Sony Ericsson W595-öt*-* Ez volt eddig a legeslegeslegjobb telefon, amit valaha a kezemben tartottam, tökéletesen illett hozzám, de tavaly nyáron ellopták. Pár héttel később kaptam egy LG KP510-et-.-" Most is az van, rühellem, de csak jövő szülinapra kapok újat, mert hát a gitár fontosabb karácsonyra:)

13L

2011. jún. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

3. os voltam, először kezdtem egyedül hazajárni, ekkor kaptam telefont, ami tényleg egy olyan telefon volt hogy még játszani se lehetett rajta, aztán 4.ben kaptam egy w300i-t

aztán 6.ra az a telefon szétment, és kaptam érte a létező leggagyibb telefont, a samsung s5230-at, utáltam, mert nagyon gagyi volt, látszott is rajta, mert nyaralás alatt a nedves(nem vizes, nedves) zsebemből belement a víz és az egész használhatatlan lett, és most meg van egy Samsung monte-m, elégedett vagyok vele, fotózásra telefonálásra sms-ezésre tökéletes, szavam se lehet, játékra netezésre zenehallgatásra meg ottvan az iPod touch-m:P

14/f

2011. jún. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!