Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, milyen könyvet...

Kamaszok, milyen könyvet olvastok éppen?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 14:35
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
Dr. Halász Iván: Vergõdõ lelkek (Egy ideggyógyász emlékirataiból) 15/L
2011. jún. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:

Én a Sáérkánylány2-t.


De Olvasd el a SZENT JOHANNA GIMI-T! A Világ legjobb könyve. Ne áltasd magad, megszereted az olvasást! Jobb mint az Alkonyat pedig nincsenek benne vámpírok -.-"

2011. jún. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
A Cristine tényleg nagyon jó! :) Stephen King még mindig menő, pedig én a szüleimtől örököltem a könyveit:)
2011. jún. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:

The host:D

szeretek olvasni,de valahogy a kőszívűt nem tudtam kiolvasni:$

de ígyis 5-ös lett.xd

2011. jún. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
17%

Adolf Hitler: A Harcom .

Egyik internetes a barátom ajánlotta , hogy mindenképpen el kell olvasnom , mert a legnormálisabb könyv.

2011. jún. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:

Emily Brontë-Üvöltő szelek.De ha befejezem elkezdem a kötelezőket,ajánlottakat.

:D

2011. jún. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
75%
16:17-es, ahhoz a könyvhöz nem véletlenül olyan nehéz hozzájutni (papír kiadásban legalábbis, mert gondolom az interneten fent van egy csomó helyen). Vagy elvakult neonácik olvassák, akik fel sem fogják, mit jelent 10 millió ártatlan embert megölni, esetleg tizenévesek, akik azt gondolják, menő rasszistának lenni, meg felkerülni napiszarra a Sieg Heil-ozással...ja, és mellesleg szintén nincs fogalmuk arról, hogy hogyan tudnak magukat okosnak képzelő emberek az állatok szintjére lesüllyedni, és a saját, ráadásul ártatlan társaikat öldökölni, semmibe venni, magukat pedig felsőbbrendű (!) lénynek gondolni. A harmadik csoport meg a történelem iránt érdeklődők, de a szavaidból sajnos úgy vettem ki, nálad nem erről van szó.
2011. jún. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 slora ***** válasza:
Én most a Szent Johanna gimi első részét olvasom és nagyon tetszik a többi részét is el akarom olvasni:)Persze nyárra sok a kötelező olvasmány:A kőszívű ember fiai,Tót atyafiak,Szent Péter esernyője.
2011. jún. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
24%
Az a 10milló ember jogosan döglött meg ,mert cigányok és zsidók voltak.
2011. jún. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
73%
16:17-es szánalmas vagy....
2011. jún. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!