Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, milyen könyvet...

Kamaszok, milyen könyvet olvastok éppen?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 14:35
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
74%
Kőszívű ember fiai... kötelező olvasmány... -.-"
2011. jún. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
most épp semmi, de ma elmegyek szerintem könyvtárba. meg ki kel vennem egy kötelezőt is :S a címét se tudom, de felírtam. legutoljára én is kőszívűt olvastam, kb. 2 hónapja. de csak azért mert attól a könyvtől az élettől is elment a kedvem... :D amúgy én sokat olvasok, szóval nem kell leszólni, hogy manapság a kamaszok nem olvasnak stb... csak mostanában nem is volt időm rá annyi. de nyáron lesz bőven. egy nyár alatt el szoktam olvasni akár 10-15 ilyen 300 oldalas könyvet. :)
2011. jún. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
'Ja és még valami...'-t olvasom, utána tervben van pár Stephen King, azután nemtudom.
2011. jún. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:

P.S.: He's mine (P.S.: Ő az enyém)


ezt olvastam utoljára.. nagyon vagány kis könyvecske:)

2011. jún. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
50%

Szinte sose olvasok könyvet mert lusta vagyok hogy kiolvassak egy könyvet mert nem nagyon érdekel az ilyesmi. =/

Inkább magazinokat szoktam olvasni elég sokat. :)

2011. jún. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Utolsó két kommentelő, nem írnátok meg a szerzőt is? Lehet, hogy elolvasnám őket. :)

2011. jún. 17. 16:09
 7/49 anonim ***** válasza:

már egy kis ideje vetítik George R. R. Martin - A tűz és a jég dala c. regénysorozatának első részét, a Trónok harcát. Most olvasom a regény 4. részét, a Varjak lakomáját. És juhé, most fog megjelenni júliusban az 5. kötet.

Tolkien - Gyűrűk ura óta a legjobb fantasynak emlegetik. Bár szerintem felülmúlja.

2011. jún. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:

Most jelenleg 3 könyvet olvasok (éppen amelyikhez kedvem van:D)

Stephen King: Holtsáv

Anna Rice: Interjú a vámpírral

Kertész Erzsébet: Teleki Blanka


15L

2011. jún. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
100%
Zabhegyezőt. :D
2011. jún. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:

Stephen King : A fekete ház. De lassan be kéne fejeznem , már tologatom egy ideje, el akarok kezdeni egy új könyvet ,ez meg olyan uncsi , hogy nem bírom befejezni, viszont nincs szívem félbehagyni. :D

16F

2011. jún. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!