Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit gondoltok azokról a...

Mit gondoltok azokról a csajokról/pasikról akik a tükörben pózolva fényképezkednek?

Figyelt kérdés
Egyre több olyan, embert látok közösségi oldalakon akik ilyen képeket tesznek fel..ráadásul van aki grimaszol is közben,de a legjobb, h mögöttük az összes szennyes meg minden ha fürdőben fotóznak:D Mi erről a véleményetek?
2011. jún. 14. 20:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Az úttörő igazolványból,mégsem lehet bemásolni!vörös nyakkendősen.
2011. jún. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
56%

műmájerek!! Nekem is van olyan képem a barátnőimmel, de nem pózolunk a képen... -.-" Főleg fiúba, ez nagyon ciki... :-D De szerintem ez pont nem a Kamaszok témakörbe lesz jó, mert a sok "tömeg" kamaszok, majd letámadnak.. Sok sikert!! :-D

Mehet a lepontozás START

2011. jún. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
52%

Elég igénytelen, mit nem mondjak! :-/

Nekem lenne annyi eszem, hogy legalább a háttérben rendetrakok. Dehát v.kinek úgy látszik nem számít.


Igaz nem ide tartozik, csak majdnem. Kiakasztó, amikor pl.: egy csajszi és/vagy srác ül a széken az asztalon meg ott van a cigaretta, meg a sok alkohol. Nem értem, hogy nem lehet az ember igényes.

2011. jún. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

amugy máshova szántam, igen:)

csak most 24 órát várnom kell, mire ezt a kérdést, bemásolhatom egy másik témakörbe.

szerintem is elég igénytelen ez a tükörben való fotózkodás... sebaj, simán vitázom velük:D

2011. jún. 14. 21:19
 5/17 anonim ***** válasza:

gagyi.

már akkor sem volt tuti amikor elkezdték.

mostmegmár nagyon ratyik

2011. jún. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
Ismerős! Agyonphotoshoppolják, aztán meg jönnek alá a kommentek, hogy nagggggyon szépcsihhhh wagy, puszcsihhh láwollak. Aztán a válasz rá: jáááj, nem is wagyok szépcsihhh, de azért puszcsihhhh és láwcssiiihhhhh, Editkehhhhh.
2011. jún. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%

Gáz -.- Főleg a photoshop használata utána. Ha már nem akarsz kinézni úgy ahogy a valóságban, nem lenne egyszerűbb kitenni valami mese/anime figurát?

A másik, amikor szinte minden nap megváltoztatják a profilképet. Kicsit idegesítő.

2011. jún. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hát nem értem miért nem használja az időzítőt...
2011. jún. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%
buták nemtudják használni az időzitőt.
2011. jún. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Undorító,de csak magukat járatják le :D
2011. jún. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!