Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért néz mindenki fiatalabbna...

Miért néz mindenki fiatalabbnak? Olyan rosszul esik.

Figyelt kérdés
15 és fél éves lány vagyok. Nem vagyok túl magas 164 cm és 50 kiló vagyok. Hosszú szőke hajam van és mindenki azt mondja hogy babaarcom van. Általában nem szoktak 13-nál többnek nézni. Ez nekem annyira rosszul esik:( Akik közelebbről ismernek mind azt mondják hogy sokkal intelligensebb vagyok a többi korombelinél. Mit tudok tenni hogy egy kicsit idősebbnek nézzenek? Tudom hogy már ezer ilyen kérdés volt, de légyszi segítsetek! Nagyon rosszul érzem magamat:((
2011. jún. 1. 22:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Örülj neki:)

Én 26 vagyok, és sokan 19 nek néznek, mert magas sem vagyok,162 cm. Én baromira örülök neki:D

2011. jún. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Minii Vikii válasza:

Szia!

Velem dettó ugyanez, csak mondjuk én 14 vagyok 150 cm és 38 kg. Mindenki 13-nak néz, de nem kell magadra venni, legalább is én már megszoktam. Valamennyire örülök neki, mert nem néznek idősnek :P

Amúgy nem csak azért néznek kisebbnek mert pici vagyok, hanem mert nekem is babaarcom van. :)

2011. jún. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én 23 éves vagyok, engem 16nak szoktak nézni. Általában nem zavar, de legutóbb egy szórakozóhelyen nem szolgáltak ki alkohollal és amikor megmutattam a személyimet nem hitték el, hogy az enyém...kellemetlenül éreztem magam.
2011. jún. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Utolsóelőtti:

fúú de nagy baj egy évet fiatalítanak...pff

2011. jún. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!