Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért néz mindenki fiatalabbna...

Miért néz mindenki fiatalabbnak? Olyan rosszul esik.

Figyelt kérdés
15 és fél éves lány vagyok. Nem vagyok túl magas 164 cm és 50 kiló vagyok. Hosszú szőke hajam van és mindenki azt mondja hogy babaarcom van. Általában nem szoktak 13-nál többnek nézni. Ez nekem annyira rosszul esik:( Akik közelebbről ismernek mind azt mondják hogy sokkal intelligensebb vagyok a többi korombelinél. Mit tudok tenni hogy egy kicsit idősebbnek nézzenek? Tudom hogy már ezer ilyen kérdés volt, de légyszi segítsetek! Nagyon rosszul érzem magamat:((
2011. jún. 1. 22:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Kevés smink meg a hajadba melír és kész is a 15 éves lány..:)
2011. jún. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Miért kellene, hogy idősebbnek nézzenek? Hidd el később majd azért fogsz mindent megtenni, hogy fiatalabbnak tűnj. Ha valakinek babaarca van sztem egy különleges adottság, és biztos hogy nagyon szép vagy. Ne akard öregíteni magad. A melír sztem nem öregít, bár egy sötét hajszín lehet, hogy dobna rajtad 1-2 évet.

Legyél büszke a fiatalságodra.

2011. jún. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Engem meg mindenki idősebbnek néz, aki nem ismer. Annak ellenére, hogy 16 éves vagyok, 18-20 évesnek szoktak gondolni. Pedig nem öltözök felnőttesen, sőt, inkább elég lazán, fiúsan.

Szerintem az jobb, ha fiatalabbnak néznek. Legalábbis, később előny lesz Neked. :)

2011. jún. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

Ezzel semmi baj, örülj neki ;)


17/F

2011. jún. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Egem is mindig fiatalítanak. 19 vagyok és általában 14-15 évesnek szoktak nézni. Múlt héten valaki beszólt nekem hogy 14 évesen az ágyban kéne lenem és nem bulizni. Utána nem hitte el hogy 19 vagyok. Szóval én tudom hogy ez milyen szarul esik de sajnos nem nagyon tudsz rajta változtatni.... A smink és az öltözködés mindig sokat számít. A hajadat semmiképpen ne fesd be mert a szőke nagyon ritka és szép. De ha kicsit begöndörítenéd akkor talán az is öregítene. Ez persze ember függő de nekem ez bejött. ;) Sok sikert.
2011. jún. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én is mindig fiatalabbnak nézek ki a koromnál. 22 évesen 16-nak néztek (ez nem mindig jött jól, amikor dolgoztam...), most 31 évesen 24-5-nek szoktak nézni (pedig van egy gyerekem is, többször megkapom, hogy "milyen jó, hogy még ilyen fiatalon szültél..."?!). Nem vagyok se túl szőke se túl sovány, csak alacsony és vidám, talán ezért. Vigasztaljon, hogy ahogy öregszel, egyre jobban fogsz örülni eme adottságodnak :) és pláne jobb, mint ha fordítva lenne.

Segíthet egy sötétebb smink csak a szemedre és kerüld a kislányos ruhákat (pl. póló helyett blúz, tornacipő helyett szandál, farmer helyett szövet-nadrág, pláne szoknya, és sok színes vagy műanyag ékszert se hordj). No és viselkedj magabiztosan, húzd ki magad és ne nevetgélj :)

2011. jún. 2. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
20 év múlva örülni fogsz, ha fiatalabbnak néznek! :)
2011. jún. 2. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Engem meg mindig öregebbnek néznek:( Ha mondom, hogy harmadikos vagyok (itthon 7-ik), megkérdezik, hogy és melyik gimiben? Na, ez se esik jól. 13,5 évesen 17-nek néznek, pedig nem is öltözöm hű de nőiesen, női fazonú zenekaros pólók, szakadt farmer, tornacipő, két copf. És így is-.-"
2011. jún. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
velem is ez a helyzet... 18 vagyok, és mindenki azt hiszi, hogy 16...
2011. jún. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egyszer még örülni fogsz neki, és meg fogod köszönni.
2011. jún. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!