Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Voltál már életveszélyben?

Voltál már életveszélyben?

Figyelt kérdés
Elmeséled?
2011. máj. 17. 18:23
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
78%
Igen, AML leukémiám volt
2011. máj. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 :) :) :) ***** válasza:
54%

1.Egy tónál voltunk családommal olyan 7-8 éves lehettem(már nem naon emlékszek)lsa anyummal a tó szélénél voltunk(mivel egyikünk sem tudott uszni),és olyan 3 cm-vel odébb mentünk ott meg volt egy gödör és elsülyeddtünk,apumék sem voltak ott mert elmentek akkor valahova(már arra sem emlékszek)és az emberek próbáldak segiteni de ők is süllyedtek,végül kb.4en kimentettek.

2.Tavaly törént nyáron.Nagyapáméknál voltam és ribizlit szedtem,hallottam valami zugást,de fogalmam nem volt miaz,ugyhogy szedtem tovább.Nagyapám is hallotta,ugyhogy kijött,mert ő tudta mi az.Egy méhecskeraj jött rám.Nagyapa kiabált,én meg kifutottam,csak 1 csipett meg,és hála neki megmenekültem.


Még most is nagyon nehéz róla beszélni és akkoriban nem is beszéltem róla.14L

2011. máj. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
65%
Jézusom, ha ezek "életveszélyes helyzetek", akkor én már rég meghaltam. Mondjuk én megúszom általában épp bőrrel, de vertek már fejbe téglával, csúsztam már el motorral vagy 90-el, estem már le háztetőről, meg pár apróság. De ez mind lóf@sz.
2011. máj. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
78%
hát...pár hónapos voltam, egy vadiúj rózsaszín rugdalózóban voltam kint az udvaron, anyukám kezében...apu szerelte az autót, csupa olaj lett a keze...hirtelen apu meglátta, hogy hátradobtam a fejem. "elfelejtettem" levegőt venni. apám csupa olajosan kikapott anyám kezéből és megsuhintott. élek. anyu meg a rugdalózót sajnálta, mert rokonoktól kaptuk kölcsön :D a rugdalózót kimosta, apu a kezét meg le. 14/L :)
2011. máj. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Méhraj, halálos.. :D Tini powa..
2011. máj. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
38%
hát nekem is volt betegség miaz úgy kezdődött hogy reggel felkeltem egyedül voltam mert a szüleim dolgozni voltak tesómim meg suliban én ilyenkor olyan 8 éves korűl lehtettm ésmikor felkeltem éreztem hogy szúródik a
2011. máj. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
bocsi véletlen elkültem nah szóval éreztem hogy szúródik a hátam de azt hittem h ez természetes lehet hogy elzsibbat átmentem nagyszüleimhez és ott már nehezebben kaptam levegőt és egyre jobban szúródott a hátam nagymamámnak gyorsan rohanni kellet anyukámhoz a miunkahelyre hogy riassza apukámat nem bírtam felálni mert akkor vékkép nem kaptam levegőt a kocsiba is feküdnöm kellet bevitteka klinikára ott se bírtam menni hála az istennek keresztanyukám ott dolgozik és hamarabb bejutottunk a sz orvoshoz kiderűlt hogy szatmám van amit nem vettünk észre azóta 2 havonta légzésfuncióra kell járnom :S és sok gyógyszert szednem mivel allergiás is vagyokde hála az istennek lehet hogy kinövöm!
2011. máj. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
bocsi asztmás
2011. máj. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
meg volt olyan is hogy voltunk kiránduli és játszottam egy folyónál és az eggyik köre ráléptem de nem volt olyan közel a kofyóhoz megcsúsztam. nem volt kinn senki és torkaszakattából ordítootam hogy segítség hátha meghallja valami a házból féltemmert belestem volna a ócákkal teli vízbe szerencsétre keresztapukámmeghallotta és jött segíteni :S
2011. máj. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Bocsi megin Piócákkal teli vízbe csak gyorsan írok :S
2011. máj. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!