Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Voltál már életveszélyben?

Voltál már életveszélyben?

Figyelt kérdés
Elmeséled?
2011. máj. 17. 18:23
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
39%
Aha. Nem.
2011. máj. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Ok. Nem baj.

Én még igazéból nem , csak egyszer leestem 3 méter magasról, de szerencsére nem lett bajom.Remélem nem is leszek életveszélyben soha.

2011. máj. 17. 18:29
 3/29 anonim ***** válasza:
53%
Én nem baleset, hanem betegség miatt voltam életveszélyben.
2011. máj. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
78%
amúgy minden mpben életveszélyben vagy :D most pl életveszélyes itt ülnöm,mert lehet hogy az a repülő lezuhan és pont ide esik, vagy csak ha egyszerűen beülsz a kocsiba bármikor karambolozhatsz.(közvetlen életveszélyben meg még szerencsére nem voltam )
2011. máj. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
84%

Igen többször is!Egyszer a családommal elmentünk nyáron (2007) egy evező túrára (ekkor 13 voltam)

reggel indultunk és én már akkor is féltem kicsit mert akkor eveztem először életemben, de megnyugtattak hogy nem lesz semmi baj

a csapat az elején együtt ment egy szigetre de kb 3 órát eveztünk délelőtt

én az öcsémmel (akkor 10 éves, és hugommal akkor 7 éves) meg a szüleimmel mentem

kb délben érkeztünk meg egy kis szigetre ahol fürödtünk meg ettünk

idáig még nem volt gáz

visszafelé viszont nagyon sokat kellett evezni és egyre fáradtunk plusz volt néhány zúgó is(kis vizesés szerű)

és az egyiken szembe kellett mennünk de nem tudtunk átmenni

szörnyű volt mert eveztünk és nem haladtunk a sodrás miatt

apukám már látta a bajt és mondta h ne evezzen senki, visszasodródtunk

volt egy híd visszább és ott akartunk átmenni

az volt a baj hogy nagyon billegtünk és apukám mondta h ne evezzen senki, ő megfogja a híd belső vasait(mert alacsony volt a híd) és áthúz minket de emiatt annyira nagyon billegtünk hogy beborultunk

szörnyű volt:S 4 éve történt de most is rossz visszagondolni

a hugom nem tudott még jól úszni és a víz elkezdte vinni:S

iszonyúan megijedtünk de én meg az öcsém is veszélyben voltunk mert kb 2,5 méteres volt a víz:S

a hugomat visszahozta apukám szeerncsére

viszont ő meg alig látott mert elég erős szemüvege van és az meg beesett a Dunába

utána jöttek segíteni egy másik csónakkal és valahogy haza eveztünk, és onnantól már nem volt semmi gond


a másik 2008-ban történt, amikor anyukámmal jöttünk hazafelé kocsival és a kereszteződésben egy 50-es fószer úgy gondolta hogy belemegy a pirosba

eredmény=totálkárosra tört a kocsink:S

szerencsére nekünk nem történt tesi bajunk de simán lehetett volna ahogy a kocsit elnéztem:(


18/L

2011. máj. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Hát igen...

Autóban én kicsit mindig tartok a balesettől. Ha csak 200 m-re megyünk, akkor is bekötöm magam és hátra ülök mindig.ÉS még arra is felszoktam készülni, hogy megfogjam a nyakamat, hogy ki ne törtön az előre, hátra bukásban. :D

2011. máj. 17. 18:45
 7/29 anonim ***** válasza:
85%
hála egy rozsdás késnek meg két cigánynak, elindult az a bizonyos vörös csík a kezemen. 10 percen múlott, hogy nem ért célba a kis mocsadék.
2011. máj. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
HÚ, mekkora szerencse.
2011. máj. 17. 18:51
 9/29 anonim ***** válasza:
79%

Sajnos már voltam életveszélyben.

Nyaralásból jöttünk haza az autópályán. Egész nap esős, hűvös idő volt, ahogy jöttünk haza egyre jobban szakadt az eső. Akkoriban még gázos autó volt, aminek a gázartálya hátul volt a csomagtartóban. Az autópályán rengeteg autó, de azért lehetett kb. 70-el közlekedni. Egyszer csak jött mögülünk hirtelen egy autó és előzni kezdett. Na most az autópályán sokan voltak, alig tudott előzni, minket letolt a szélső sávba (nem jut eszembe a neve, az a sáv, ahol nem lehet közlekedni, csak megállni, ha baj van). Apukám már érezte, hogy nagy a baj, kb. széttaposta a féket, így nem lett komolyabb baj, azt leszámítva, hogy a szalagkorláttal együtt majdnem beborultunk a bozótosba. Szerencsénkre annyira közel nem jött mögöttünk senki és amikor látták, hogy eszeveszetten fékez apám a mögöttünk lévők is fékeztek. Ha nem tudtak volna lefékezni és belénk rohannak valószínűleg a gáztartály felrobbant volna, ami a halálunkat jelentette volna kb. Ezt mind úgy képzeld el, hogy olyan gyorsan történt, hogy még az autót se láttuk, egyedüli nyom az autónk oldalán a bordó csík volt..

A másik eset az volt, amikor apukámmal mentünk vásárolni és elég furcsa kereszteződés vagy körforgalom van. Mentünk szépen, nem is mentünk gyorsan meg semmi, elsőbségünk volt úgyhogy mentünk, oldalról pedig jött egy autó de nagyon gyorsan és belénkrohant. Apukám lélekjelenlétének köszönhetően nem lett bajunk, ugyanis beletaposott a fékbe, így a motorháztető és a sfőr ajtó motorháztető felőli részébe rohant bele az autó. Ha apukám nem fékez le ennyire a két ajtóba rohant volna bele az autó, azt pedig valószínűleg nem úsztuk volna meg sérülés nélkül.

16/L

2011. máj. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
78%

Igen.

Egyszer akkor, mikor az egyik magyarországi élményfürdőben voltunk, és ott volt egy tó is, és abban meg voltak ilyen vízi cuccok, és az egyik valami hegy volt, amire felkellett mászni, és lecsúszni/leugrani a tetejéről. Én kb félúton voltam, mikor megcsúsztam, és beleestem a vízbe. Ez még nem lett volna akkora gáz, de mikor felakartam jönni, akkor nem bírtam kidugni a fejem. Azt hittem, hogy egy emberbe ütköztem bele, ezért picit arrébb úsztam, de mikor már ott sem tudtam kijutni a vízből, rájöttem, hogy valahogyan a hegy alá keveredtem. Gyorsan kinyitottam a szemem, és nagyon bepánikoltam. :S Elég sokáig voltam a víz alatt, de szerencsére sikerült kiúsznom a hegy alól. Mondanom sem kell, hogy rögtön húztam el onnan, és a közelébe se mentem később.

Nagyon rossz érzés volt. Majdnem megfulladtam. :SS

A másik pedig az volt, hogy belénk jött egy kocsi egy forgalmas úton, de szerencsére nem lett semmi bajunk.


14/L

2011. máj. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!