Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány éves voltál amikor...

Hány éves voltál amikor először volt barátod/barátnőd?

Figyelt kérdés
És most van barátod?13/L
2010. aug. 28. 07:49
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
75%

14.

Már férjnél vagyok:))))))

2010. aug. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
:D:D Az jóó:D
2010. aug. 28. 08:20
 3/33 anonim ***** válasza:
61%

13 éves voltam márciusban (és én is lány vagyok). Volt egy fiú, aki (napra pontosan) 3 hónappal idősebb nálam.

2008-ban ismertem meg, egy iskolai verseny kapcsán. Ő is járt táncolni, és én is. 2009-ben összevonták a tánccsoportot, és hozzájuk kerültünk. 2x táncoltunk együtt, persze amit tudtam, azt is elfelejtettem :D, de ő nem is sejtette, (legalábbis úgy tudom) hogy mennyire tetszik.

Aztán elkezdett "járni" egy évfolyamtársával, aki a mi utcánkban lakik. Elvesztettem az összes reményemet, hogy valaha is a barátom lehet... Persze bolhapiacon és ilyen rendezvényeken nagyon kedves volt velem, de amikor odajöttek a haverjai, akkor rögtön "átváltott" bunkóra :(

2009 tavaszán meghívást kaptunk az egyik testvérvárosunkba, (a Csárdást és a Palotást kellett bemutatni) ahol egy szállásra kerültünk - mármint nem egy szobába, hanem a ház egyik felén mi, a másikon Ők laktak.

Nagyon kedves volt, hozta a csomagjaimat, szórakozott velünk. Aztán amikor a fellépéseken találkozott a barátnőjével, (mert ő is táncra járt, csak ő másik szállást kapott) akkor újra elkezdett bunkózni...és 5 napig ez így volt (eddig voltunk a testvérvárosban) - egyszer kedves volt, másszor bunkó......

Aztán hazajöttünk...Soha többet nem táncoltam Vele. Mindig akkor kísérte haza a barátnőjét, amikor én jöttem.

Mostmár bánom, hogy nem mondtam meg Neki, hogy mennyire szeretem :( Ő idén 8.-ba megy, én 7.-be...

JA, ÉS A LÉNYEG: A barátnőjével szakítottak. A lány szégyenlte, hogy az (előbb említett) fiú nála rosszabb tanuló, és ilyesmi kifogások...

Igaz, hogy nálam is rosszabb tanuló, (én 4.8-as átlagú vagyok, ő talán 3.8) de nem számított volna, ha igazán szeret...

2010. aug. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
57%
Elnézést, hogy ilyen hosszúra sikeredett! :(
2010. aug. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
57%

nekem 6-7 évesen :D da az olyan "gyerek járás" volt. osztálytársak voltunk/vagyunk még mindig. mikor kellett menni valahova mindig ő volt a párom, meg hát megkellett fogni a párod kezét meg ilyenek. itthon meg rajzolgattam róla pl. a labdám beleesett a vízbe én sírtam és ő meg hozott nekem egy másikat meg ilyenek xD ennek úgy lett vége, hogy egyszer mentünk volna az ebédlőbe de a tanár még ott beszélgetett egy másikkal. és az osztályom meg ott állt én a fiúnak a párja voltam. a fele osztály elkezdte énekelni a két szerelmes pár...-t, és ő meg tiszta ideges lett, és ott kergette őket. én meg ott álltam a fal mellett aztán eguntam hogy nem jön vissza hozzám hanem csak kergetőzik aztán az egyik lány osztálytársamnak lettem a párja. És ez olyan volt mint egy szakítás. xD

amúgy nincs most barátom, azóta nem is volt, csak neten akik csak képről ismernek (meg egy párszor leveleztem velük) szerelmet vallottam... :D

bocs ha hosszú lett. 12L

2010. aug. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
57%

14 évesen, az első komoly kapcsolatom 16 évesen, már 10 hónapja vagyunk együtt:)

17L

2010. aug. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
57%

13 éves voltam.

a (volt) barátommal pedig most szakítottunk

2010. aug. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
:( sajnállak
2010. aug. 28. 12:53
 9/33 anonim ***** válasza:
57%

14 évesen volt, az kb. 3 hónapig tartott :S

Most 16 lettem és van egy 7 hónapos kap.-om :)

L.

2010. aug. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
80%

XD Akk eddig én vagyok a legszerencsétlenebb :D


Volt egy csaj...jártunk 2 hétig :D xD Jól elvoltunk meg minden aztán a csaj egy szót nem szólt csak letiltott mindenhonnan mikor meg elmentem hozzá nem jött ki v az anyja és elküldött...oda. Aztán meglestem vipen adatlapját na majd írok levelet és láttam kivan rakva neki egy gyerek...utána már leszartam a csajt azóta sem kerestem...tegnap feloldott és beszélgettünk. (Sztem csak azért oldott fel mert az elébb említett gyerekkel 1-2napja szakított és kell vki neki -.-") Ez kb júniusban volt. Én nem keresek senkit sem...értelme nincsen sztem. Majd megtalál az a lány akinek kellek...eddig még nem történt meg....


17 F

2010. aug. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!