Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Voltál már életveszélyben? Mi...

Voltál már életveszélyben? Mi történt?

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 17:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%
2-3x biztosan. egyszer tengerben, óriási hullám elsodort, a bátyám mentett ki, aztán kiskoromba a rákospatakba beleestem, a bátyám mentett ki... nem rég elütött egy autó, de semmi bajom nem volt és volt egy testi-lelki betegségem, abba is majdnem.
2010. máj. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
57%
Igen. úgy 11 évesen majdnem belefulladtam egy medencébe és volt egy áramütés.
2010. máj. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
4 évesen majdnem belefulladtam a hévizi tóba, egy totál ismeretlen ember kimentett, 8 évesen a tapolcai uszodába, unokatesóm mentett ki, (már tudok úszni:D), egyszer biciklizés közben majdnem elütött egy 120-as tempóban közlekedő autó, és egyszer egy Sopron környéki bányában majdnem a mélybe zuhantam. Mindez 13 év alatt.:)
2010. máj. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Látom, mindenki meg akar fulladniXD

Egyszer mi is majdnem belefulladtunk barátnőmékkel a velencei tóban. Kakasviadaloztunk és egymáshegyén hátán landoltunk összegabalyodva.

2010. máj. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ja, nekem is a Tisza jutott ki, Vásárosnaménynél, oda-vissza úszva, de a visszára már nem maradt erő. Már feladtam, mikor belerugtam a talajba.
2010. máj. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Majdnem agyonvert a volt párom, mert nyaralni akartam menni.
2010. máj. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Majdnem "összekaptam" két kaukázusi juhászblökivel,éjjel,lakott területen kívül!Elég nagy darab vagyok,talán csak ezért torpantak meg,és nem szedtek szét!Azóta egy kicsit cidrizek a kutyáktól!

Véletlenül ittam Hypót,még kisgyerekként(anyám ma sem érti,hogy akadt a kezembe).

2010. máj. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Volt egy balesetem, 70km/h-val belezúztam egy árokba. Ha egy méterrel tovább gurul a kocsi, és nagyobb a lendület, telibekapunk egy fát, és ha nem sport futóműves az autóm(alacsony) akkor fejre is állok vele
2010. máj. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Kazaltűz oltására voltunk kivezényelve katona koromban. Fenn voltunk a kazal tetején, amit kivűlről már slaggal eloltottak. Volt egy kiégett lyuk a közepén, annak a szélére mentem , hogy belenézzek, és benn egy izzó poklot láttam, öblösen kiégve a kazal belseje. Ugy megijedtem a látványtól, hogy majdnem beleszédültem. De gyerekkoromban egyszer engem is ki kellett huzni a Körösből.
2010. máj. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
hatodikos koromba átszaladtam a tehervonat előtt a határban nem néztem körül. épp h átértem megcsapott a szele:)
2010. máj. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!