Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Voltál már életveszélyben? Mi...

Voltál már életveszélyben? Mi történt?

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 17:06
1 2
 11/17 anonim válasza:

hát miután sikerült kijutnom a Titanicból az elsüllyedése előtt azt hittem hogy már mindent látttam..de nem...

1945 máj. 8 Túléltem a Második Világháborút...

1945 aug. 6 Hirosimába mentem az unokatesómhoz mire ledobták az atomot...túléltem

1945 aug. 9 Nagaszakiba menekültem mire ott is ledobtak egy atomot...FUCK...

1986 ápr. 26 Éppen Csernobilban töltöttem a szabadságomat mire felrobbant az erőmű...picit kaptam a sugárzásból...:S

1992 már. 10 Csecsenföldről kellett tudósítanom egy külföldi tévécsatornának...erre elraboltak a Csecsenföldi terroristák és túszként tartottak fogva 1 évig...egyik este elegem lett mindenből...jött az egyik őr...leütöttem és elvettem a fegyverét...még aznap este levadásztam egyedül egy zászlóaljnyi terroristát...

1998 már. 4 Merényletet akartam elkövetni Putyin elnök ellen de nem sikerült...

2001 szept. 11-et írunk...a World Trade Center támadásakor rámzuhant 3 tonna törmelék...

Írom ezeket a sorokat a Pécsi 400 ágyas Klinika 38-adik kórterméből gipszben feküdve...

2010. máj. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

18:37

Persze ne felejtsük el, hogy kénytelen voltán átélni az első vh.-t, a nagy a gazdasági válságot, sőt még gondolom Irakban is voltál:)

2010. máj. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

18:37-es vagyok

Így igaz! :D

2010. máj. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Igaz az a mende-monda,hogy a Challenger űrrepülőről csak azért maradtál le, mert rossz buszjáratra szálltál fel?

És tényleg J.F.Kennedy volt az imitátorod?

2010. máj. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

gyerekkoromban szinte minden nap életveszélybe kerültem. legtöbbször önhibámból, de volt egy eset, amit soha nem felejtek el, az nem is az én hibám volt, hanem egy öreg Dacia-é.

a szüleim valamelyik ismerősével beültem a Daciájába,, valahova mentünk két autóval, és én az övékkel akartam menni, mert ottvolt a lehetőség, hogy ne a megszokottal menjek. 3 vagy 4 éves lehettem.

hátul ültem, mellettem a nővérem, aki 9 évvel idősebb nálam, ő mellette meg az ismerősék gyereke.

épp egy forgalmas kereszteződébe fordultunk be, mikor a mellettem lévő ajtó csak úgy kinyílt. egy pillanat, és már csak a lábam volt a kocsiban. a nővérem elkapta a bokámat, én meg szinte repültem a levegőben, ahogy fordult a kocsi. ha a tesóm nem tart meg, akkor valószínűleg nem csak hogy kizuhanok, de még át is mennek rajtam páran.

22/L

2010. okt. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
én 2éves koromba felmásztam valahogy a épülő "tetőnkre" amit apámék csináltak és apám mentett meg mer a szélén nézelődtem és a frászt hoztam rá kishijján..azonkívül egyszer majdnem szívrohamot kaptam az ijedtségtől mikor sétálltam 2kisgyerekkel valamilyen lovas tanyán..és menetközbe nagy patadobogást hallottunk..(engedték vissza a lovakat)hátranéztünk hát persze hogy 40ló mögöttünk szélsebesen vágtattak .. mi meg ahogy bírtunk szedtük a lábunkat és valahogy befutottunk az istálló mögé
2010. okt. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
ja és mikor barátom tanított úszni a mélyvizben..majdnem lemerültem úgy húzott fel mer nem tudok egyhelyben lebegni a vízben..csak úszni..:S
2010. okt. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!