Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért hozzám jön mindenki a...

Miért hozzám jön mindenki a problémaival?

Figyelt kérdés

Ha valakinek az osztályomból valami kínja-baja van, akkor nekem mondja el mindig és tőlem vár segítséget. Fiúk, lányok egyaránt jönnek. Persze van bennem annyi, hogy nem adom tovább senkinek ezeket. Néha úgy érzem magam, mint egy pszichológus és sokszor elég kínos.

"Jaj, most a Tibike a Katikával akar járni! Én miért nem vagyok neki jó?!"

"Ádika most tökre ki van akadva rám, mert állatira nem segítettem neki a matek dogába, és a tetejébe azt hiszi, hogy én segítettem a Pistikének a lopásban."

"Otthon a tesómmal nem vagyok valami jóban. Talán azért, mert ő rocker én meg nem? Tudsz segíteni?"


És még sok más.

Természetesen ezek a nevek nem a valódiak, sosem adnám ki azt, amit rám bíztak. Sokszor mondtam már nekik, hogy nem én vagyok az emberük, menjenek szülőkhöz vagy tanárokhoz, de állandóan hozzám jönnek. Én meghallgatom őket és a beszélgetés végén célzok rá, hogy talán ezeket nem velem kéne megbeszélni. Nem mintha unnám, csak érdekelne, hogy miért pont én vagyok az, akinek elmondják ezeket.


2011. ápr. 27. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos megbíznak benned és jószívűnek ismernek, aki mindenkinek segít.
2011. ápr. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
lehet
2011. ápr. 27. 18:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Hozzám is jönnek csak az a külömbség,hogy nagyon szeretek másoknak segíteni és hajlamos vagyok más gondjaival többet foglalkozni,mint a sajátoméval,bár ezt tudják rólam :)

Azt,hogy hozzád miért mennek ha nem is érdekel azt nem tudom,talán te vagy nekik az egyetlen akiben teljes mértékben megtudnak bízni.

Régen is így volt,vagy csak most ezdtek hozzád menni?

2011. ápr. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én kb ugyan abban a helyzetben vagyok mint a 18:48-as hozzászóló. Én nagyon szeretek hallgatóság lenni, és szerintem büszke lehetnél magadra, hogy ennyien bíznak benned. Mert ennyi a lényeg, megbíznak benned, és ennyi, úgyhogy szerintem ne utalgass arra, hogy nem neked kéne elmondaniuk, mert lehet hogy félreértelmezik, és azt hiszik, terhel téged , hogy elmondják neked a bajaikat.
2011. ápr. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
5. osztály óta van ez így. Akkor persze még kissebb kaliberű gondjaik voltak.
2011. ápr. 27. 19:38
 6/7 :) :) :) ***** válasza:
Örülj neki.Megbiznak benned,és nekik számit a véleményed.
2011. ápr. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mert megbíznak benned és gondolom jó szívű vagy !!Örülj annak h ennyien számítanak rád...:)
2011. ápr. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!