Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ki mit gondol a mai tizenévese...

Ki mit gondol a mai tizenévesekről?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 20:10
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
72%
Ja és azt kifelejtettem, hogy oké, hogy te nem akartál senkit megbántani, de mit gondoltál, ezen a kérdésen nem kapnak majd össze? Ez te is tudod, hogy eléggé provokatív.
2011. ápr. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nincs olyan , hogy "mai tizenéves" , kb. mindenki másmilyen ,nem lehet egy egész korosztályt általánosítani.
2011. ápr. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem gondoltam hogy vita lesz belőle....
2011. ápr. 27. 19:29
 24/28 anonim válasza:
Én 14/f vagyok és az iskolába már van olyan 6-odikos aki már szexel én 8-adikos vagyok és az osztálytársaim is,de a 7-edikesekről jobb nem is beszélni ott a fiúk már szünetekbe úgy viselkednek mintha megerőszakolnák a lányokat lehúzzák a nadrágjukat elkezdik őket fojtogatni és igaz ruhán keresztül de lefogják őket és elkezdik úgy csinálni mintha megújjazznák.Meg most a gyerek veri a tanárt már,órán is hallottam hogy volt olyan gyerek vmelyik osztályba hogy órán felálltak,felborították a kukát leszedték a tablókat,én nem ilyen vagyok ha tudom ki volt neki is megyek,de szörnyűek vagyunk tudom nem tudom mi lesz így a jövővel.Nagyon elszomorít mert én kivétel vagyok,de remélem sokan vannak még akik kivételek.
2011. ápr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
nyugi tuti hogy sokan vannak így ezzel :)
2011. ápr. 27. 20:02
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy vannak jók közöttük és vannak rosszabbak. Törődni kellene velük. Ha nem azt hallgatnám folyton, hogy jaj kislányom, milyen elcseszett vagy, mert nem vagy kitűnő, akkor lehet, hogy normálisabb hangnemet ütnék meg velük. De ha mindig az a mérce, hogy miért nem vagyok olyan, mint az XY, mert ő biztos nem festi feketére a körmeit, és a többi, de közben a más gyereke nem érdekli, akkor kösz, én sem leszek bájos angyalka. Mert anyám és apám tökéletes volt, igen...

De az nem számít, hogy írok a versenyek sem számítanak, ha nem vagyok első. De soha ne legyen rám panasz, éljek társasági életet de legyek kitűnő, legyek szép de ne divatozzak, ne a pasikkal foglalkozzak de "válasszak jól"... Na, ezért vagyunk elcseszett generáció. De az, hogy valamit jól csinálok és szóvá tegyék, lehetetlen. Mert az igazgatónk lánya tökéletes, és miért nem vagyok én ő. Szívesen visszavágnék, hogy magától kérdezze meg...

Én soha nem mesélek semmit... Ha meg igen, akkor jaj kislányom, ne ilyen apróságokkal foglalkozz. Nekem az nem apróság, sokat számít, de bízzak meg bennük, ha mindig én vagyok leosztva, és naponta hallgatom, hogy milyen rosszul sikerültem, és semmit nem érek,, egy senki lesz belőlem. Aztán meg hallgatom, hogy az is a félre-sikerültségem jele, hogy nincs önértékelésem.

2011. ápr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
modernan elik az eletet
2011. ápr. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Minden ember külön egyéniség, más mindenkinek a jelleme, itt nincs helye az általánosításnak..
2011. máj. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!