Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ki mit gondol a mai tizenévese...

Ki mit gondol a mai tizenévesekről?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 20:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
84%
azt gondolom ,hogy minden mai 3. 15-16 éves már nemi életet él és én meg nem -.- ez elszomorító :D
2011. ápr. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
84%
Én sem, és ezt felháborítónak tartom:D
2011. ápr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
25%
Számomra nagyon sokat "csúnyúlt" a mostani tizenéves réteg! Nagyon furcsák és szemtelenekké váltak a szememben, persze nem mindegyik, vannak kivételek hál istennek elég sokan! Nem értem! Én is voltam tizenéves és most is csak 19 vagyok, de ha megnézek egy 2-3 évvel fiatalabb tizenévest, hát nagyon elcsodálkozok! A mi "időnkben" szokás mondani még ilyen nem nagyon volt, hogy megverem a tanárom, sőt....! Nem értem, hogy fordulhat ekkorát a világ 3-4 év alatt!
2011. ápr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
61%

először is, ne általánosíts.

tény, hogy van sok elzüllött hülye gyerek, akiknek nem a valóban fontos dolgok számítanak.

de azért akadnak normális, átlagos, a tanulást komolyan vevők is. ez nem azt jelenti,h. nincs is életük az iskolán kívül.

2011. ápr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
65%

16 éves vagyok. Én sem vagyok egy szent, de a legdurvábbak a nálam kisebbek. A 12-13 évesek. És az az egészben a szomorú, hogy nem az ő hibájuk. Hanem a szar társadalom tette őket ilyenné. Ahol manapság már ciki, ha 10 évesen nem gyantáztatsz, vagy gimibe menéskor még szűz vagy...

Nem maguktól lettek ilyenek.

2011. ápr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
88%
gondolkodjatok el ezen: nem a mostani generációval van gond, hanem az előzővel, tehát a mostani középkorúakkal... ők nevelték/ nevelik a mai fiatalokat...
2011. ápr. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
87%

20:19: te is tizenéves vagy.

Szerintem egyszerűen csak mások mint mai 30asok, de valószínűleg rólunk is ezt gondolták a szüleink amikor tizenévesek voltunk ahogyan a nagyszüleink is a szüleinkről stb, nem jobbak vagy rosszabbak, csak másmilyenek, és ugyanúgy vannak köztük kedvesek és undokak, vagy szépek és csúnyák mint bármelyik más korosztályban.

2011. ápr. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
hmm ez érdekes...:D
2011. ápr. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
57%
Azt, hogy mind egy külön egyéníség, és nem kéne általánosítani se sztereotipikusnak lenni.
2011. ápr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
81%

én azt gondolom róluk, hogy mindegyik más :). Sokan nyelvizsgáznak, tanulnak, építik a jövőjüket. Rengeteg fiatal művészkedik :). Sokan rajzolnak, írnak, zenélnek.

Vannak akik a sportban élik ki magukat. Megtröténik az első szerelem stb.

Vannak akik lefekszenek a párjukkal. Na ehez senkinek semmi köze szerintem. :D

Persze sokan cizinek/piálnak/foygasztanak drogot. De a felnőttek is ezt teszik, és nagyon szomorú ez, de mindig lesznek ilyen emberek :)

Én nem látom borúsnak a helyzetet. :)

2011. ápr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!