Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyit változtatok? (1-2 év...

Mennyit változtatok? (1-2 év alatt)

Figyelt kérdés

1-2 év alatt mennyit változtatok?Úgy értve ruhák,személyiség és a zene..Leírom én is:

Személyiségem :eléggé megváltozott.Órákon pl soha nem beszéltem régebben de most egyre jobban elvagyunk órán a padtársammal (amit szerencsére nem vesz észre a tanár :D)

Ruhák: mindig is tetszettek az olyan ruhák amiket anya mutatott mint a világos színű pólók (ebbe nincs benne a fehér) most viszont ilyenek szóba se jöhetnek csak a fehér és fekete ruhák de nem tagadom a sötéteket is imádom.

Zene:1-2éve~minden ami a mesékből filmekből és disney filmekből volt.mindet meghallgattam most~a pörgős számok.gondolok az Electro House-ra,Enrique Iglesias-ra,Ke$ha-ra stb...

13/L

És ti?


2011. ápr. 9. 07:42
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát nehéz elhinni de én szökés barna ful egyenes hajjal éltem.. ma meg egyik napról a másikra elég durván begöndörödött a hajam és elkezdtem növeszteni mert előtte rövid vt, h majd ahogy megnő kirugja a göndörséget meg minden. Hát nem jött össze. Sokan basztatnak miatta de leszarom mert leglább nem vagyok sorozatgyártmány. Jó most gyere azzal h mér nem vasalom. Hát azért mert kb egy óra mire normálisan kész és 3 óra mulva megint göndör, úgy h be is hajlakkozom.

Mindig szerettem a figyelem középpontjában lenni. Sokat bezséltem és még most is. Nem vagyok az a nagyon visszapofázos fajta de ha kell nagyra tudom nyitni a szám. Általában vidám vagyok..habár már elégé megkomyolodtam, de szeretek hülyülni. Vannak gondjaim de már szinte senkivel se osztom meg, régen mindig elmondtam. Egy ami nem változott még ma se birom ha olyanok dirigálnak akiknek semmi közük az épp történő dolgokhoz ja és az igazságtalanságot is elég nehezen türöm és még mindig elég önző vagyok. :$$

Ruhák hát.. le se lehetett rólam szedni a macinacikat, me meg már fel se veszem. xdd Rózsaszínt nagyon utáltam mostmár jó vele a viszonyom,de nem annyira ragaszkodom hozzá.;)

Zenéről meg annyit h elégé olyan közegben nöttem fel h közel áll a szívemhez a mulatos meg a népdall.xdd De ezeket már igazán nem halgatom.. max egyedül itthon ha rámjön az ötperc meg minden évbe szeptemberbe szüreti bálon (anyám a tánctanár). Ezekből már elégé kinöttem inkább újabb zenék fognak meg.

Kitti,14

2011. ápr. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

1-2 éve:

Kövér voltam , bő pólókat , pulcsikat hordtam , folyton tanultam és nem voltam valami népszerű. Zenében bármit meghallgattam.

Most:

Lefogytam , csinosabban öltözködöm , már nem csak tanulok (de még mindig jók a jegyeim) és elég népszerű vagyok. Zene: főleg punkot és rapet hallgatok.

14/L

2011. ápr. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!