Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyit változtatok? (1-2 év...

Mennyit változtatok? (1-2 év alatt)

Figyelt kérdés

1-2 év alatt mennyit változtatok?Úgy értve ruhák,személyiség és a zene..Leírom én is:

Személyiségem :eléggé megváltozott.Órákon pl soha nem beszéltem régebben de most egyre jobban elvagyunk órán a padtársammal (amit szerencsére nem vesz észre a tanár :D)

Ruhák: mindig is tetszettek az olyan ruhák amiket anya mutatott mint a világos színű pólók (ebbe nincs benne a fehér) most viszont ilyenek szóba se jöhetnek csak a fehér és fekete ruhák de nem tagadom a sötéteket is imádom.

Zene:1-2éve~minden ami a mesékből filmekből és disney filmekből volt.mindet meghallgattam most~a pörgős számok.gondolok az Electro House-ra,Enrique Iglesias-ra,Ke$ha-ra stb...

13/L

És ti?


2011. ápr. 9. 07:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

[Zene]:nem változott:D

[Öltözködés]:feketéről,régimódiról színes modernre váltottam,hogy igazodjak a divathoz..bár mondjuk még van fekete ruhám,szóval nem kidobtam őket,csak több lett a színes.

[Személyiség]:már nem törődök más véleményével annyira,nem érdekel,hogy ki mit csinál a faluba,szabad életre vágyok és mostanában nagyobb dolgokon veszek össze anyámékkal.Sajnos.Viszont pozitív változás,hogy önállóbb lettem.:D

2011. ápr. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

itt kb az összes válasz olyan volt hogy régen jó kislány voltam,mostmár beszólok a tanároknak hihihi...(tisztelet a kivételnek)

amúgy én változtam eléggé

személyiség: régen nagyon félénk voltam iskolában pl. meg ha vendégek jöttek(ez volt egészen születésemtől 10 éves koromig) de már bátrabb vagyok

ruhák:régen minden rózsaszín,mintás,virágos,lovas s.zarság mostmár normálisabban öltözök

Zene:régen szerettem Vanessa Hudgenst meg HSM de már utálom egy nagy kaki az egész,most Miley-t,Selenát,rockot hallgatok meg pop-ot

2011. ápr. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

ja bocsi kor lemaradt :D

12L

2011. ápr. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Lilla!

Én nem mondtam egy szóval se hogy beszólok a tanároknak.

És igen beszélek órán,de ennyi...

12/L

2011. ápr. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát, személyiségem: kicsit ingerlékenyebb vagyok, mint 1-2 éve :S

Ruhák: kitagadtam a szoknyát, amúgy semmi más változás

Zene: a pörgősebb zenéket szerettem, most meg szinte csak lassúkat hallgatok.

14l

2011. ápr. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
látom mindenki változott ;)
2011. ápr. 9. 15:49
 17/22 anonim ***** válasza:

Személyiség:

Régebben visszahúzódóbb, csendesebb voltam, ami arra vezethető vissza, hogy ovis csoporttársaim közül sokan általánosban is osztálytársaim lettek. Alsóban nem is volt ez gond, de ők felsőbe megváltoztak, menők lettek (cigiztek, buliztak, beszólogattak mindenkinek, tanároknak is stb.). Én nem lettem ilyen, ezért tökéletes alany voltam arra, hogy piszkáljanak, beszóljanak nekem. Ezez után pláne nem voltam nyílt. Most már nem tud érdekelni, hogy ki mit gondol. Ha beszólnak, megvédem magam, mert mindenki elmondhatja a véleményét, de ahhoz senkinek nincs joga, hogy bántóan, megalázóan beszéljen / viselkedjen velem. Sokkal nyíltabb, életvidámabb lette, imádok az osztálytársaimmal hülyéskedni, beszélgetni, akár órán is:) Sokkal optimistább lettem és az önbizalmam is rengeteget nőt, bár még mindig nem olyan nagy..

Ruhák:

Régebben inkább a gyerekesebb ruhákat hordtam, hiszen még gyerek voltam, mesefigurás, virágpintás, állatos pólók, egyszerű trapéz nadrágok, sima sportcipők. Jelenleg változatos az öltözködésem, imádom a csinos, nőies ruhákat, de a sportos, lazább darabokat is. Mindkettőt szoktam hordani suliba is, sulin kívül, sőt a kettőt is szeretem keverni, persze az ízlésesség határán belül.

Zene:

Régebben inkább HSM, Camp Rock, Britney zenéket hallgattam, ma már nem lennék képes ezeket végighallgatni. Ezt követően volt egy "rockosabb" korszakom, amikor Tankcsapda, Hooligans, Green Day, Good Charlotte volt a toplistámon. Ma már abszolút vegyes a zenei ízlésem. Szívesen hallgatok rockot (most nagy kedvencem a 30y), popossabb zenét is, discosat is. Azért írok néhány pl-t: 30y, Hooligans, Avril Lavigne, Kesha, Lady Gaga, Shakira, David Guetta, Pitbull, de időnként pl. népzenét is szívesen hallgatok.


Szóval minden téren sokat változtam és azt hiszem fogok is még, de ez így van rendjén:)

15/L (hónap végén töltöm a 16-ot, szóval most a 14 éves kortól írtam a változásokat).

2011. ápr. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
igen ruhákkal énis így voltam minden jöhetett ami cuki volt de most az említettek és kiegészítem a bő/nagy pólókkal :)
2011. ápr. 9. 18:50
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

14 éves voltam..most 15..

nem hiszem,hogy sokat változtam mindig nagyszájú,ami a szívemen az a számon,szeretek középpontba lenni stb :D

A zenei ízlésem,hát azse sokat változott úgyan úgy van,mint régen: bejött egy szám 2 hétig csak azt hallgattam aztán meghalotam és hánynom kelett őle,ez most is így van :D


Szeretek beszélni, 1 évesen kezdtem beszélni,2 évesen már olyan mondatokat fogalmaztam,hogy mindenki bámult,3 éves korom óta meg benem áll a szám :D


Szeretek divatosan öltözni,de mégis saját egyinésig lenni,imádok rajzolni,imádom a kutyákat és imádok táncolni.

Álltalános suliba minden sulibulin ott totyogtam.

És mióta középsulis vagyok azóta is minden gimibulin,meg grafitiba,yelovba stb ottvagyok,szóval ha azt nézzük rengeteget változtam de közben meg semmit csak annyit ami természetes.

:D

2011. ápr. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
oké 12 lány mondtam h tisztelet a kivételnek :)
2011. ápr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!