Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyit változtatok? (1-2 év...

Mennyit változtatok? (1-2 év alatt)

Figyelt kérdés

1-2 év alatt mennyit változtatok?Úgy értve ruhák,személyiség és a zene..Leírom én is:

Személyiségem :eléggé megváltozott.Órákon pl soha nem beszéltem régebben de most egyre jobban elvagyunk órán a padtársammal (amit szerencsére nem vesz észre a tanár :D)

Ruhák: mindig is tetszettek az olyan ruhák amiket anya mutatott mint a világos színű pólók (ebbe nincs benne a fehér) most viszont ilyenek szóba se jöhetnek csak a fehér és fekete ruhák de nem tagadom a sötéteket is imádom.

Zene:1-2éve~minden ami a mesékből filmekből és disney filmekből volt.mindet meghallgattam most~a pörgős számok.gondolok az Electro House-ra,Enrique Iglesias-ra,Ke$ha-ra stb...

13/L

És ti?


2011. ápr. 9. 07:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

ha belegondolok, hogy mennyit változtam 2éve..

húú személyiség: kicsit bunkó voltam, beszólogattam tanároknak (elégkeményen).. de amúgy nemsokat változtam :D Most már sokkal mosolygósabb kedvesebb vagyok :D viszonylag sok barátom van :D a tanárokna kne mszólogatok be, csak ha elkezdenek szivatni vagy ha ők is bunkók velem. Órákon beszélgetek, rajzolok, játszok (országvárosfiúlányállatnövényhíresember), álmodozok.. vagy ha oylan óra van ami érdekel akkor figyelek :D 2éve abszolút nem tanultam, de meg volt a 4,8-as átlag.. most felvételi előt ttanulgattam :D de mivel már nem érdekli a kutyát se a 8. évvége ezért megint nem tanulok xD de eddig még nem rontottam semmit:D

Zene: 2éve csak és kizárólag rockot hallgattam .. ma már kicsit köynebb zenét is meghallgatok :D :)

Öltözködés: Több ruhám lett :D de amúgy alapvetően nem változott :D

15L

2011. ápr. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
és melyik az a kivételes óra?xDxD én se figyelek nagyon csak ha érdekes :D
2011. ápr. 9. 08:28
 3/22 anonim ***** válasza:
90%

Hát..elég sokat:DD

Tegnap voltam tavaszias ruhákat venni(vékony pulcsi,vékony nadrág)és az eladó megjegyezte hogy mennyit változtam!!:DD

(mert a télen nem voltam ruhát venni:D)

Zene:

Régen szerettem a Disney filmeket,zenéket(High School MusicalxD) most már rühellem és r'n'b-t meg ilyeneket hallgatok:D

12/L

2011. ápr. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%

Jaj előző vagyok ez kimaradt:DD:

Régen mindig én voltam a "jókislány" sosem beszéltem órán:DDD

De mostmár eléggé:DD

2011. ápr. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

nem sokba különbözünk :D

én is a jókislány voltam mostmeg órán be enm áll a szám.szerencsére a tanár nem veszi észre ha éppen a barátnőm rotring kupakját katapultálom ki és nagyba röhögünk xD

2011. ápr. 9. 09:13
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

14-15 éves koromban épp a lázadó korszakomat éltem, ami nálam egészen lightosan mutatkozott meg :) Szinte csak feketében jártam, csak rockot és metált hallgattam, és azt hittem, az egész világ ellenem van, és mindenki utál.

Mostanra ez enyhült, maradt is valami belőle, de már egyre jobban alakul ki a személyiségem. Például most már optimistábban látom a világot, hordok színesebb ruhákat is, zeneileg még mindig rock a favorit, de már elhallgatok mást is, ha tetszik. Röviden ennyi :)

Lassan 17/L

2011. ápr. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
81%

azigen:DDD

kupakot?xD

mi a táskát szoktuk dobálni:"DD(persze csak olyan tanárnál aki olyan bamba hogy még ezt sem veszi észre...mondhatom szeretjük:DD)xDD

12/L voltam:DD

2011. ápr. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

2 éves voltam, és 5.-es, tehát szerintem nem olyan borzasztó sokat. :D

Öltözködés: Régebben még hallgattam anyukámra, megfogadtam a tanácsait öltözködéssel kapcsolatban, mostanában a saját fejem után megyek, és egyre csajosabban öltözködök, és már megdicsértek páran, hogy jól öltözködök. :)

Személyiségem: Tavalyelőtt "kicsit" [kicsit nagyon] padlón volt az önbizalmam, mert az egész suli engem szivatott. Mára kb 360 fokos fordulatot vett az önbizalmam, újra a régi vagyok, és nem szégyellősködöm mások előtt. Persze még 1-2 dolgon van mit javítani, még szabadosabbnak kellene lennem 1 picit, de már kb 97 %-ban vagyok olyan, mint anno kiskoromban. :D Órákon mindig is beszélgettem, játszottam [x-o, országváros, stb...], ez most sem változott meg. Mára ha valaki piszkálna, akkor azt nem hagyom annyiban, még akkor is, ha az a valaki felnőtt, mert az, hogy idősebb nálam, nem jelenti azt, hogy belegázolhat az önbizalmamba...

Zene: Régen utáltam májliszájruszt, szelenagomezt, meg az ilyeneket, mostanra már nagyon szeretem őket. Amúgy a zenei stílusom ugyanaz.: csajos pop, pop/rock, r&b, lightosabb rock. De amúgy mindent meghallgatok, csak az elektronikus zenét utálom nagyon. :D


14/L

2011. ápr. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Azt akartam írni, hogy 12 éves, nem pedig, hogy 2 éves. :D


utolsó 14/L

2011. ápr. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

2-3 évente mindig változtam és változom most is. Jó kislány voltam mindig, csak annyira feszegettem a határokat hogy intőt azért ne kapjak :) A tanáraimat tiszteltem (már amelyik megérdemelte, mert aki csak arról tudott beszélni hogy neki nem tudom melyik tök amatőr banda gitárosa a pasija de igazából a dobossal akar összejönni azt valahogy csak pofánröhögtük). A zenei stílusom folyamatosan változott, hol rockot hallgattam csak, hogy átváltottam popra. Gimi végén musical őrült voltam. Most 24 évesen minden zenét fogyasztok ami tetszik. Gimi elején még nem nagyon öltözködtem divatosan a végére folyton magassarkúban mászkáltam, trendi cuccokban, sminkelni is sminkeltem már a végén.

Gimi elején alig mertem emberekhez hozzászólni a végén kábé a fél sulit ismertem és eljártunk hatalmasakat bulizni hétvégente.

Szerintem olyan 2-3 éves periódusonként ha visszatekint az ember mindig rájön, hogy mennyi mindent másképp lát és gondol, mint azelőtt :) Szerintem ez természetes :D

A tanárok szekálását meg baromságnak tartom, már elnézést, tisztelet kár hogy már nincs a világon.

24/L

2011. ápr. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!