Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 16 évesen hogyan költözhetnék...

16 évesen hogyan költözhetnék el otthonról a barátom szüleihez?

Figyelt kérdés
eléggé nagy gondok vannak itthon.
2011. márc. 15. 20:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Budapesti vagy?
2012. máj. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
szolnoki vagyok. a barátommal szakítottunk, de 2 hónap után kibékültünk... nem szeretnék rajta "élősködni"
2012. máj. 31. 15:25
 13/14 anonim ***** válasza:

Suliban tanároknak nem mondtad h a tanulásban is ennyire akadályoz a család? Nem tudnak tanácsolni, segíteni valamit?

mert azért nem csak arra van az állam h elszedje adó formájában a pénzünk, hanem mondjuk a megfelelő körülményeket is kéne biztosítani annak, aki tanul, ha nem alkalmasak a körülmények a tanulásra.

2012. máj. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia én vagyok aki azt a hosszú választ írta anno. Kolesz? Albi valakikkel? vagy barátoddal, ha mondjuk valami diákmunkából tudnád a részed fedezni ( Mc Donalds) stb. Anno mi többen össze álltunk albiba és úgy kibírható volt az ár. Vagy nem pont Szolnok, hanem valamely környező falu? Pl Rákoczifalva? A barátnőm ott lakik, ők is egy kis házat béreltek 20000 ft/hóért.

Próbálj talpra állni, határozd el, hogy te képes vagy nélkülük is önállóan élni és keresd a lehetőségeket. Keress tanulás melletti állást, amiből tudod az életed finanszírózni és ne ragaszkodj pont Szolnokhoz, mert nagy város-drága albi, kis város, pl Rákoczifalva 10 percenként van suliidőben be busz és kb 20 perc az út, de töredékéből megvan a lakhatás. Elhatározás kérdése. Én is így vészeltem át anno a dolgokat. Fel a fejjel;)

2012. jún. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!