Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy tudnék segíteni a súlyosa...

Hogy tudnék segíteni a súlyosan önbizalomhiányos barátnőmön?

Figyelt kérdés
Ő nem úgy önbizalomhiányos, ahogy sokan... Ugyanis sokan nekem rinyálnak, hogy milyen rondák, meg facebookon is minden képükhöz odaírják, hogy milyen undorítóak, stb. Az én legjobb barátnőm pedig egészen más. Sehova nem rak ki magáról képet, olyan ruhákat hord, amik nagyon sokat takarnak (akár nyáron is felvesz egy hosszúujjú fölsőt) és gyakran el sem akar menni velem sehova se közösségbe, mert attól fél, hogy kinevetik, mert szerinte ronda. Az igazság az, hogy szerintem meg nagyon szép lány. Egyszer bevallotta, hogy irigy rám, mert én szerinte sokkal szebb vagyok nála... Nem értem, mitől van annyira mínuszban az önbizalma, hogy emberek közé se mer lépni, de segíteni szeretnék neki. Mit tudnék tenni?
2011. febr. 27. 20:38
1 2
 11/11 TheAnonymus11. válasza:
2011. márc. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!