Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi ez az újévi szomorú kedvem?...

Mi ez az újévi szomorú kedvem? Meg a sok ismerősöm miért ilyen semmilyen kedvű ma?

Figyelt kérdés

Kezdődött ez az egész tegnap azzal,hogy elmentem barátnőmékhez(legyen ő K.),de megígértem a másik barátnőmnek(B-nek),hogy vele ebszélek csak este msnen,ez nem sikerült..:/ anyám elakart ráncigálni misére,azért mentem el K.-hoz.Aztán akkor hirtelen hangulatváltozások jöttek.Mondjuk B-vel szilveszter előtt 4 nappal folyamatosan veszekedtünk(mindegy is az oka,barátságból féltékenykedtünk egymás ismerőseire..stb.).Aztán most meg B.-vel kibékültem hála isten,de most vége a szünetnek(ez még nem lenne akkora nagy baj),de ugye tél van és egyszerűen elment a kedvem a/az:

-ismét koránkeléstől,

-hóban bejárástól,

-réteges öltözködéstől,

-hidegtől.

Nem tudom miért van,de úgy érzem,mintha az életemben valami törés,valamiféle/fajta változás(rossz) történne,és nyílván,9.-esként semmi sem olyan,mint rég.Nem tudom,mit csinálhatnék,de már az agyamra megy ez a folyamatos hangulatváltozás.Nem depresszió,az biztos.Mert amúgy mindig igazam van,és sajnos pesszimista vagyok!


2011. jan. 2. 01:52
 1/4 A kérdező kommentje:
És jöttek a vendégek ma folyamatosan,egyik a másikat váltotta,jött a kisgyerek,akit imádok,de rájött a 10 perc és üvöltött,majdnem elájultam a kályha forróságától,mellesleg pólóban flangáltam a lakásban..
2011. jan. 2. 01:53
 2/4 anonim ***** válasza:
Valaha én is pesszimista voltam. Próbálj ki valamit, nekem bevált. Minden nap felkelek, belenézek a tükörbe és magamra mosolygok. Elmondom magamnak, hogy szuperul érzem magam, de úgy, hogy elhigyjem. Elmondom a jó dolgokat, amik tegnap történtek velem, és megpróbálom a rosszakban is megtalálni a jót.
2011. jan. 2. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én eddig mindenben találtam jót,még a matek egyesemben is..:'O már kijavítottam azóta.

Értem,jó neked!:D

2011. jan. 2. 02:04
 4/4 anonim válasza:
ez egy "olyan" idoszak lehet. el fog mulni ;)
2011. jan. 2. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!