Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Segítség! anyukám nagyon...

Segítség! anyukám nagyon szomorú ideges sír mostanába azt is mondogatja hogy nem bírja tovább elmegy itthonról mivel tudnám kicsit feldobni a hangulatát hogy örüljön?

Figyelt kérdés
kérlek segítsetek egy 12F
2010. dec. 12. 18:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
De aranyos vagy!!Nem mondja el mi a problémája,ha kicsit leülnétek beszélgetni lehet hogy elmondana pár dolgot,vagy ha nem is jól esne neki hogy odafigyelsz rá.Próbálj meg nagyon jó lenne,segits otthon kicsit kérdezd meg hogy tudnál neki segiteni.Apukád veletek él?
2010. dec. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen hogy aranyos vagyok és a gyors választ is!:)hogyha odamegyek hozzá megkérdezgetem mi a gond szeretne e beszélni róla felháborodik és elküld a szobámba utánna jön bocsánatot kérni és elmondja hogy stresszel ideges és ezért kiabált de én nem tudom mivel vidíthatnám fel valami ajándékk vagy nem tudom tanácstalan vagyok.:(
2010. dec. 12. 18:41
 3/13 anonim ***** válasza:
Az a baj, Te még gyerek vagy,és anyukád nem akarja a nyakadba zúdítani a bánatát.Felnőtt bajon gyerek nem tud segíteni.Apukád, vagy más felnőtt a családban van?Te annyit tudsz tenni, hogy nagyon jó, figyelmes gyerek legyél most, ne legyen veled külön gond.Segíts anyudnak otthon amit tudsz.Takarítani,mosogatni meg amit még meg tudsz csinálni helyette.Így pár terhet leveszel a válláról.
2010. dec. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
apukám is velünk él meg van 1 báttyám ő most hazudott anyának de csak azért tette mert tudja hogy nagyon aggódos anya de ebbe ne menjünk bele.és én próbálok de nem szeretné hogy segítsek neki:(
2010. dec. 12. 19:06
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia.


Sokszor van, hogy nagyon stresszes és fáradt vagyok.Ilyenkor egy sirás sokat tud segíteni :)

bután hangzik, de jobban érzem magam utánna.

Pl csinálhatsz egy megható videót regi fenykepekből amin közösen vagytok.Ebbol érezni, fogja hogy szereted.Ha teszel alá egy megható zenét akkor sírni is fog talán (az anyukák már csak ilyenek).

Mondhatod hozza a kommenteket, hogy emlékszel, hogy ez és ez volt amikor ez a kép készül és együtt nevethettek rajta.

Ha nevet az ember akkor már semmi nem látszik olyan nagy gondnak és talan megtalalja amegoldást is ha nem stresszel annyira :)

Sok sikert és jó fej vagy nagyon :)

2010. dec. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen kedves utolsó te/maga is nagyon jó fej(vagy)hát meg próbálom(de nem szeretnék mindenre kifogást tényleg)csak ha behívom azt mondja hogy"nem nézek én ezeket a hülyeségeket" mert azt hiszi hogy a neten csak hülyeség van amúgy is nem nézek "hülyeségeket"..
2010. dec. 12. 19:11
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha le mersz magázni megsértődök XD 26 vagyok


csinalhatsz egy meleg teát hozzá és megkéred, hogy szánja rád ezt az 5 percet

Nehéz helyzet, de drukkolok :)


tipp: ha nem szereti a teát csinalhatsz langyos tejet is.Ha teszel bele pici mézet akkor még jobb :)Teából pl a kamilla nyugtató hatasú is :)

2010. dec. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
bocsii nem magázlak:D megpróbálom majd valahogy szereti a teát de ezt úgy kéne hogy egy nyugisabb pillanatába de sosincs nyugiba:Dnagyon sajnálom szegényt és nagyon nagyon szeretem:(
2010. dec. 12. 19:23
 9/13 anonim ***** válasza:

Drukkolok és írd majd meg, hogy mi volt :)

remélem jobb kedve lesz hamarosan anyukádnak :)

esetleg apukadat is bevonhatod, hogy masszírozza meg anyukád vállait :)

fozhettek neki egy fini vacsit (ti mosogassatok el utánna azért az is fontos).


ügyes leszel!! :)

2010. dec. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szerintem ez hatásos lessz bár apukám elég lusta(nehezemre esik ilyet mondani de ez van) most beszéltem vele és örült nekem megölelt(majdnem sírt)szóóval köszönöm az eddigi válaszokat jöhetnek még;)
2010. dec. 12. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!