Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az baj, ha szinte semmilyen...

Az baj, ha szinte semmilyen tünetem sincs?

Figyelt kérdés
Sokat olvasgattam itt a fórumon, szinte mindenki beszámolt gyakori vizelési ingerről, émelygésről, hasszurkáról, fájó mellekről már a mensi elmaradása előttről is. Hétfőn teszteltem pozitívat de semmi tünetem nincs szinte. Csak egy kicsi mindjárt megjön szerű hasszurka, de nem émelygek, sőt ki tudnám enni a hűtőt, nem vagyok rosszul a szagoktól, csak kiélesedett a szaglásom...
2011. okt. 14. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj. Van aki az egész 9 hónapot tünetek nélkül viszi végig.
2011. okt. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Semmi gond. En is így voltam vele és csak a 6. héttol kezdtemel hányi egészen a 16. hétig.

Gratulálok


9 hos kislány anyukája

2011. okt. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem az elején semmi bajom nem, sőt a terhesség alatt sem nagyon. Egy-két terhestünetem volt, mint pl. gyomorégés, álmosság, de ez csak később jelentkezett, talán a 9. hét körül.
2011. okt. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2011. okt. 14. 12:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt, tünetem, csak álmosabb voltam az első 3 hónapban. Boldog babavárást!!!
2011. okt. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én ugyanebben a cipőben járok :) Csak én tegnap teszteltem pozit :)

De nálam sincs semmin, aggódom is és pörög az agyam ezerrel, hogy minden ok-e, mert PCO-s vagyok, és ott megvan az esély, hogy ne stimmeljen minden... De csak pozitívan :) Én remélem hogy később sem lesz komoly tünetem, csak tudjam, hogy minden rendben :)


M, 23

2011. okt. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem baj, használd ki, élvezd, amíg nincs tünet! :) Egy darabig én sem éreztem semmit az elején, pedig vártam, nagyon akartam érezni valahogy, hogy terhes vagyok. Majd egyszercsak "beütött" az állandó émelygés, hányás, na akkor már vártam volna vissza a tünetmentes időt! :D :D
2011. okt. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!