Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány éves korban szoktak...

Marcsi1998 kérdése:

Hány éves korban szoktak lógni a suli után?

Figyelt kérdés
csak szeretném tudni
2010. dec. 22. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

12-13 éveseket már szoktam látni suli után a városban. Én is olyan 14 éves voltam 7.ben tavasszal amikor először együtt lógtam az osztálytárasaimmal. Ők már előtte is mászkáltak el, de én elég messze laktam az iskolától, és mindig anyu jött értem kocsival.

16/L

2010. dec. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
12 éves kor után már szinte kötelező. Pl. könyvtárban, sportpályán.
2010. dec. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mit értesz azon, hogy lógni suli után? Barátokkal elmenni valahova? Mert azt a fiamnak kb. 10 éves korától megengedtük, de a környéken kellett lenniük vagy egymásnál voltak. Hétköznap 1-1 órát lehettek el így, hétvégén többet de mire az utcai lámpákat felkapcsolták, addigra haza kellett érnie.
2010. dec. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszotokat

:)

2010. dec. 22. 19:01
 5/8 anonim ***** válasza:

Igazából már 12 éves koromban 'lógtam' suli után,de amúgy 14 éves koromtól van az,hogy nem kell felhívnom anyut,hogymost a kisboltba elkisérem a Zsófit vagy ilyesmi..csak mivel busos vagyok,jó ha sötétedés előtt indulok haza,hétvégén meg tök mindegy,9re legyek otthon ha tovább akarok akkor meg telefon és körülményes hely+ személyek leírása :D:D

De 9 után már nem igen van kedvem császkálni.

2010. dec. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Felénk a 12-13 évesek suli után nem a könyvtárakat/sportpályákat hanem a kocsmákat látogatják szívesen.Múltkor is beültünk meginni valamit erre beállított pár 12-13 év körüli fiú.Mondjuk engem nem zavar. :D


16/F

2010. dec. 23. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én elősször 12 évesen mentem el, mert hévvel járok, ezért nem szóltak szüleim, de nálam ritka jelenség ez...
2010. dec. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
tizenhat-tizenhét
2010. dec. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!