Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves korban szoktak...

Hány éves korban szoktak papucsot adni egy kisgyerekre?

Figyelt kérdés
Érdekelne,hogy mikor érdemes egy kicsire papucsot adni mikor tud benne menni?Ki mikor adott rá előszor?
2011. jan. 16. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
azt nem tudom ki mikor ad rá,de azt igen,hogy amikor vittem másfél éves fiamat ortopédiára mert befelé fordult a bokája,és ott volt egy 4 éves kisfiú aki papucsba ment,és a doki jol leszidta a z anyukát,hogy 5 éves kor alatt nem szabad papucsot adni a gyerek lábára.ennek ellenére rengetegen adnak rá 2,3 éves kisgyerekre,én nem adok.
2011. jan. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.Akkor én is megfogadom.
2011. jan. 16. 16:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Van papucsa kb. egy éves kora óta, de csak strandra, usziba, fürdőbe használjuk. Osa is viszek szandit, de ha vizes a lába nem adok rá szandált. Tehát egy jól jön, de tényleg nem szabad hordani sokat.
2011. jan. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem a kérdést.

Sosem engedtem mezítláb a lakásban. Mindig is volt a lábán valami -még nyáron is hideg a kő- csak eleinte kocsicipőnek hívtuk, aztán pedig cipőnek és mamusznak, vagy éppen szilikontalpú zokninak...

Amúgy olyan másfél éves korában elkezdte felhúzogatni a családtagok cipőit és abban járkált :)

2011. jan. 17. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
első vagyok,mit nem lehet ezen érteni utolsó??tudod mi az a papucs?az nem kis cipő,az nem szilikontalpú zokni,nem szandál,hanem papucs.ami sehol sem tart,ahol erősnek és érettnek kell lenni egy lábnak ahhoz hogy rendesen tudjon benne menni.de ha kell linkelek neked papucsot.bocs .
2011. jan. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát de bunkó vagy utolsó...
2011. jan. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!