Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért volt ilyen szemét...

Miért volt ilyen szemét velünk a tesitanárnő? Miért akadt ki apa?

Figyelt kérdés

Az volt, hogy a tesitanárnő leosztályozta a kötélmászást, és még neki áll feljebb, hogy rosszak vagyunk és szinte mindd egyest kaptunk rá, ha csak egyszer gyakoroltuk a kötélmászást. Ráadásul azt is csak 15 percig. Amikor elmondtam apának, akkor meg majdnem kaptam egy pofont tőle, pedig tudja, hogy csak egyszer másztam kötelet világéletemben.


A normális válaszokat köszönöm. 11/L


2010. dec. 9. 22:11
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
4%

Mit számít egy tesi jegy? Ne foglalkozz vele.

De azért kötelet mászni megtanulhatnál, arra még szükséged lehet valamikor, valami extrém helyzetben.

2010. dec. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Te jó isten, milyen emberek vannak itt. 11 éves a szegény kislány, és ha nem jött rá a technikára, és nincs elég izma hozzá, persze, hogy nem tud felmászni. Én 19 éves vagyok, mégsem tudok felmászni, és mégsem vagyok dagadt, sőt. Nem ezen fog múlni. Pont az ilyen idegbeteg tesitanárok miatt örülök, hogy életemben először itt az egyetemen (orvosi) kell csak tesiznem, és eddig fel voltam mentve gerincsérv, és csigolyaelcsúszás miatt... Kérdező, hagyd rá a tanárra, valószínűleg ő is olyan tesitanár, akinek kisebbségi komplexusa van amiatt, hogy a gyerekeknek nem a tesi a legfontosabb, ezért szívózik. Az ilyeneket ki kellene rúgni, mert csak megutáltatja a testmozgást a gyerekekkel, pedig ilyen korban pont az lenne a lényeg, hogy megszeressék. Apukádnak pedig rossz napja volt, majd megbékél vele.
2010. dec. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

én kötélre sosem tudtam felmászni

ellenben rúdra mezitláb simán - igaz nem szabványosan, hanem mint a benszülöttek a kökuszdiófára, talppal

2010. dec. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Figyi 20 vagyok és soha nem másztam fel a kötélen.

Azt megértem hogy apád aggódik, hogy nem leszel jó valamiben, de ezt még nem tudod megbeszélni, mert nem képes elfogadni a te akaratodat. Ez van.

Az én szüleim elfogadták, mondjuk én genetikai torzulással jöttem világra (dongaláb) így baromira gyengék a lábaim, de főleg azért, mert pátyolgattak, sajnos.

Ha te fel akarsz mászni arra a kötélre, akkor gyakorolj, kérd meg szépen a tanárnőt, ha nemet mond, akkor tegyél rá!

Sajnos vannak ilyen emberek.

2010. dec. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Én nem fogalmaznék olyan keményen, hogy megérdemelted..de biztosan volt oka annak, hogy a tesitanár hirtelen leosztályozta a kötélmászást.. anno én is sz@rtam az egészbe, és kellett egy "ceruzás" 1-es ahhoz, hogy elkezdjek végre dolgozni..(persze azt nem írták be, és 5-öst kaptam.) csak akarni kell. ennyi.13L
2010. dec. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
én tudok kötelet mászni.. de kit érdekel a tesi jegy? nem tantárgy..
2010. dec. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
6%

az már azért gáz hogy szinte senki nem tud legalább a feléig mászni

én ugrok a feléig xD

a lábaddal kell feltolni magad a kezeddel meg csak tartsd magad

2011. jan. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
0%

az apád helyében én is kiakadtam volna hogy a fiam nem tud felmászni egy kötélen

sőt talán még meg is ölném magam szégyenemben

am nem tudtam hogy ennyi életképtelen ember van :O

2011. júl. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
49%

Jaj,mert most mi van ha nem tud felmászni? Kap egy 1-est azt csókolom.

Kérdező! Gyakorolj,és ötöst kapsz!

És én sem tudok kötelet mászni,és még itt vagyok.:D

2012. ápr. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Ezért szüntetném meg az összes készségtárgy osztályzását...
2020. febr. 6. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!