Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért volt ilyen szemét...

Miért volt ilyen szemét velünk a tesitanárnő? Miért akadt ki apa?

Figyelt kérdés

Az volt, hogy a tesitanárnő leosztályozta a kötélmászást, és még neki áll feljebb, hogy rosszak vagyunk és szinte mindd egyest kaptunk rá, ha csak egyszer gyakoroltuk a kötélmászást. Ráadásul azt is csak 15 percig. Amikor elmondtam apának, akkor meg majdnem kaptam egy pofont tőle, pedig tudja, hogy csak egyszer másztam kötelet világéletemben.


A normális válaszokat köszönöm. 11/L


2010. dec. 9. 22:11
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
3%
puhány vagy, megérdemelted!
2010. dec. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
97%
Szóljatok a tanárnak normálisan,hogy szeretnétek még gyakorolni.Nem hiszem,h ennek egy tanár is ellen tudna állni :)
2010. dec. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

ma 22:17


Miért lennék puhány?

Nem tehetek róla, hogy nincs időm a szabadidőmben tesizni (akkor alszok) meg úgy se vagyok túlsúlyos, és életemben azelőtt csak egyszer másztam kötelet... Moost kérjem meg a fateromat, hogy vegyen kötelet, mert nekem jó jegy kell?! A tanárnő egyrészt nem is szólt, hogy xY órán ezt meg ezt lefogja osztályozni -.-

2010. dec. 9. 22:24
 4/30 anonim ***** válasza:
95%

Őszintén: számít a tesi jegy, ha nem akarsz sportoló lenni? Én sem vagyok túlsúlyos, mégis világ életemben 2es voltam és vagyok tesiből. Nem zavar, mert tudom, hogy nem ebben vagyok jó.

13/L

2010. dec. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
15%
A kötélmászást nem kell sokáig gyakorolni,az nem olyan mint a magasugrás.elsőnek igaza van.megérdemelted.
2010. dec. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
18%
A kötélmászást nem igazán kell gyakorolni,mikor nekem kellett először másznom,egyszer elmondták mit csináljak és felmásztam kész pedig rajtam felesleg is van,szerintem egyszerűen nem megy neked,ez nem a tanár hibája.
2010. dec. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
12%

Mert nyafogtok.

Az meg,hogy a tesi nem az erősséged és nem megy azt ne mondja senki.

Általános iskolában olyan követelményeket állítanak elő amit meg kell tudni csinálni és nem kell hozzá túl sok értelem.

A kötélmászást pedig csak elkel nézzni a másiktól nem kell tanulni..

A felüléseket is megcsinálni nem kell érteni.

Csak a sok gyerek arra fogja,hogy tanulia kell a szülő meg beleegyezik és nem sportol aztán 20-on pár évesen nézhetik magukat a tükörbe..

Na mindegy.


Tudod csak egy kis akarat kell és nem úgy odamenni,hogy mit érdekel ez csak tesi,mit érdekel úgyse tudom megcsinálni,mert csak egyszer gyakoroltuk stbstb..


Borzasztó.

2010. dec. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tudok kötelet mászni mindig 1-s kapok :( Pedig nem vagyok túlsúlyos csak nem megy

13L

2010. dec. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
13%
Jajj pont olyanok vagytok mint a lányok az osztályomban nyafognak hogy ők lányok nehogy már megkelljen nekik ezt csinálni persze a tesitanár is nő mégis megcsinálja.
2010. dec. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
38%

Nálunk tesin már akkor 2est kapsz, ha megpróbálod :D


Amúgy szerintem sem kell a kötélmászáshoz gyakorolni. Csak mászol fel a kötélen, és kész. Ehhez nem gyakorlás, hanem izom kell, főleg a karodban :D

2010. dec. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!