Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy nyissam fel a szemét,...

Hogy nyissam fel a szemét, hogy ne haragudjon meg?

Figyelt kérdés
eggyik haveromat már 2x megcsalta a csaja,és adott neki mindig egy esélyt. a srác kb. 4 hete megcsalta a csajt,a csaj ezt még nem tudja. sztem a csaj csak kihasználja,bár én már dumáltam vele,azt mondta szereti,de más srácnak ír olyat a képei alá,hogy a világ leghelyesebb fiúja,ilyenek. és a srác ezt nem veszi észre,totál szerelmes,csak a csaj sztem röhög rajta. amikor együtt vannak,akkor se fogják egymás kezét soha,semmi.én ezt így nem mondom meg a haveromnak,mert azt hiszi hogy csak kitaláltam,vagy csak szét akarom szedni őket.
2010. dec. 19. 13:26
 1/4 A kérdező kommentje:
és azért ad neki még esélyeket,mert a csaj sír h jajj megcsalta. -.-"
2010. dec. 19. 13:30
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kölcsönösen magcsalták egymást, akkor szerintem nincs igazi szerelem ott. Majd rájönnek erre maguktól..
2010. dec. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne avatkozz bele,mert a barátod mehet rá.

Figyelj,előbb-utóbb úgyis ráfog jönni a haverod,hogy ennek semmi értelme nincs,hisz ő is csalja a csajt meg a csaj is őt,nem fogják egymás kezét etc..

Elhiszem,hogy szär végignézni,hogy h¨lyének veszik a barátod,de szerintem ne avatkozz bele.

2010. dec. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 AnonymusAnonymus ***** válasza:
Egyetértek az előttem lévőkkel. Szerintem szépen lassan szét fognak menni maguktól is.
2010. dec. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!