Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért volt ilyen szemét...

Miért volt ilyen szemét velünk a tesitanárnő? Miért akadt ki apa?

Figyelt kérdés

Az volt, hogy a tesitanárnő leosztályozta a kötélmászást, és még neki áll feljebb, hogy rosszak vagyunk és szinte mindd egyest kaptunk rá, ha csak egyszer gyakoroltuk a kötélmászást. Ráadásul azt is csak 15 percig. Amikor elmondtam apának, akkor meg majdnem kaptam egy pofont tőle, pedig tudja, hogy csak egyszer másztam kötelet világéletemben.


A normális válaszokat köszönöm. 11/L


2010. dec. 9. 22:11
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
87%

A tesitanárnőnek előző nap jött meg, így elmaradt a betervezett d.gás.

Apádat meg a munkahelyén b.szogatta a főnök.

2010. dec. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

ma 20:00

Apukám a munkahelyén a főnök xDD De sajna most vmi jó összegért próbál kiadni egy házat, ezért rossz kedvében van otthon, mer be akarják csapni :S

2010. dec. 10. 21:15
 13/30 A kérdező kommentje:

ma 18:55


Az én karomban nincs izom asszem... A lábamban van sok...

2010. dec. 10. 21:21
 14/30 A kérdező kommentje:

ma 13:20


Nem olyan könnyű az... Meg kell tanulni azt, hogy hogyan ugrassz fel, húzod magad fel stb...

2010. dec. 10. 21:23
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

A mi tanárunk is ilyen .. Kötélmászásból a fél évfolyamnak egyes. Jó tanuló vagyok, tesiből se vagyok rossz, de ezt a kötélmászás-dolgot konkrétan lesz*rom. A szüleim is tudják, hogy nem tudok kötelet mászni, úgyhogy ez nem igazán izgatja őket.

14/L

2010. dec. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
88%

pffffff bazzeeeeeeg leszárom a tesit xD kötélmászás 1 e s ??? jóég. nálunk alapjegy a 3as ha megpróbálsz valamit. mondjuk 5 is csak az kap aki a szomszédja volt régen a tanárnak. :D

régen sportoltam ,egyesületi tag voltam, és most hagytam ott, de a tesin se csinálok semmit, elbliccelem a feladatokat. a szülőket meg ez nem érdekli, ez egy kézsségtárgy. ami nem megy, azt nem erőltetjük feleslegesen.

2010. dec. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
utolsó: nekünk az alapjegy az egyes, ha a felénél vagyunk az hármas, és aki TELJESEN feljutott, az kap ötöst. Sajna az én fateromat nagyon zavarja, ha készségtárgyból vagyok rossz :S
2010. dec. 11. 22:49
 18/30 anonim ***** válasza:
0%
A kötélmászáshoz nagyrészt lábmunka kell,max a fiúknál lehet olyan, h láb nélkül, csak kézzel kell mászniuk...Nem értem mit nyafogsz,semmi bonyolult nincs benne, ha megmutatták a helyes technikát, csak le kell másolni. Nekünk általánosban egyszer mutatta meg a tanár, h hogy kell, aki figyelt meg tudta csinálni, aki nem figyelt, az nem. A karom nekem is nagyon gyenge, de bármikor felmászok egy kötélre, én voltam az egyetlen az osztályból a középsuliban, aki dupla ötös szintig(plafon érintés) tudott mászni, a többiek meg csak nyafogtak. Sőt, egyik évben ez mentett meg a bukástól, h kétszer egymás után felmásztam a kötélre a plafonig. Kicsit beugattam a tanárnak, és minden órán kaptam egy egyest...ezért akart megbuktatni, nem azért, mert nem tudtam valamit megcsinálni. Egyébként meg azért van a szád, h használd..."TANÁRNŐ!!!!SZERETNÉM GYAKOROLNI EGY KICSIT A KÖTÉLMÁSZÁST.LEHET?" Hisztizni tudsz, de tenni valamit a javulás ellen nem...
2010. dec. 13. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
0%
ja, 20/l
2010. dec. 13. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
0%
Ezt a kerdesed,nem ertem miert ehhez a gyerekvallalas,neveles temahoz irtad???
2010. dec. 13. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!