Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Most ez mire jó anyámnak?

Most ez mire jó anyámnak?

Figyelt kérdés

Nem főz ma,mert a szomszéd hozott toros káposztát de én azt nagyon utálom..

Persze mást nem ehetek mert holnap reggel akkor mit viszünk iskolába/dolgozni

Miért ilyen igaságtalan?

Hányingerem van a szagától annak az ételtől


2010. dec. 9. 16:33
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
90%

Nem gyógyulhatok ki,de már 1 éves koromban megállapították és akkor volt az,hogy bele is halok,mert közben tehén! tejet nyomták belém 1 évesen,tehallergiára,mert tatám állitotta,hogy jobb lesz,na mindegy.

Fura egy családom van :S

Pont előző héten kerültem be a kórházba,mert ha már egy kis mennyiség is kerül a szervezetembe rosszul leszek és hát na..

Én a csoki ízét nem tudom milyen meg nagyábból semminek az ízét sem.. :)

De már megszoktam,hisz 14 év alatt belelehet szokni,csak néha azért fáj,hogy anyámékat ennyire nem érdekli ,de méginkább az,hogy a hugomnak csinálnak mindent,mert ő nem lett elfruserált..(ezt mondják)

Meg a kórházban barátnőim többet voltak bent nálam,mint anyuék,mert,hogy a tesómnak nem ment a fizika és ezért nagymamámnak kelett eljönni értema kórházba..

nevetséges..


Egyébként próbáld elterelni a figyelmed játsz/tanulj.. vagy bármi csak ne gondolj rá..


Sok siekrt a túléléshez :D:D

2010. dec. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

huh,Tényleg próbáld meg kibírni holnapig,egyszer nálunk is ez volt.Gombás pizza volt.Mondtam hogy utálom és a szaga sem jó DE! "megeszed,ne legyél finnyás"(ajánlom a többi válaszoló figyelmébe).Ettem belőle.(ügyes vagyok mi?:))


7-szer mentem el hányni annyira nem bírta a gyomrom.Azóta ami gomba vagy gombás nem megy és pizzából is csak egy fajtát eszek meg.Köszöntem :))

2010. dec. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

nem bírtam ki ezért most eszek egy almát..

:D de délelött 11 óta nem ettem ezért kérdeztem meg anyutól mit főz és ebből indult a háború.


Hát nagyon sajnálom hogy ezt neked át kell éled és az anyukádat jobban érdekli a fizika :S

Mindig én panaszkodom anyura,ugyan engem 2-szer mütöttek végig ott virasztott mellettem nehogy bajom legyen.. :)

2010. dec. 9. 19:31
 24/26 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamasz..


nem igazán akar a másik történetemre válasz jönni hogy jó vagy rossz,válaszoltok?

2010. dec. 9. 19:58
 25/26 bumbi02 ***** válasza:
próbáld ki hogy naponta 1x van időd enni és akkor nem fog érdekelni hogy mit kapsz elhiheted.. iskola mellett dolgozok, délelőtt egy szendvics, este 10kor mire hazaérek, akkor pedig az ami van.. nem igazán válogatok...
2010. dec. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

de én nem dolgozom, csak iskolába járok.

Meg ha csak egyszer ennék akkor ha pl: sportolnék (télen nem nagyon) akkor legyengülnék. Meg hát ha az ember sportol megéhezik

2010. dec. 12. 09:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!