Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Most ez mire jó anyámnak?

Most ez mire jó anyámnak?

Figyelt kérdés

Nem főz ma,mert a szomszéd hozott toros káposztát de én azt nagyon utálom..

Persze mást nem ehetek mert holnap reggel akkor mit viszünk iskolába/dolgozni

Miért ilyen igaságtalan?

Hányingerem van a szagától annak az ételtől


2010. dec. 9. 16:33
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
91%

Ilyen nekem is volt már. Zárva voltak a boltok mert valamilyen ünnep volt anyám meg előtte lusta volt elmenni a boltba. Nem volt otthon semmi kaja csak a krumplis tészta meg a paradicsom leves. A levest meg ettem volna de anyám nem engedte mert azt apámnak csinálta pedig ő a tésztát is szereti. Úgyhogy egész nap (meg előtte lévő nem sem mert akkor is csak a tészta volt) nem ettem semmit és este amikor elmentem sétálni a kutyuval összeestem. Szerintem próbálj te is valami ilyesmivel érvelni. :P Vagy kérj pénz és menj el a legközelebbi boltba. :)

15/L

2010. dec. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
91%
Bocsi. Nem vettem észre hogy írtad hogy már nincs nyitva. ^^
2010. dec. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

most azzal érveljek hogy össze esek?? :D

Nem akarok össze esni de muszáj most egy kicsit fekvő támaszoznom.. Mert elhízom :D

(ezt komolyan mondtam)

2010. dec. 9. 17:20
 14/26 anonim ***** válasza:
91%
Vagy csak simán edd meg amit akarsz. Utána már úgysem tud mit csinálni. :P
2010. dec. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
11%

Nagyon rossz lehet neked.

éN tej-tojás allergiás vagyos és sorolhatnám még miket nem ehetek.

Te legalább ehetsz mindent csak nem akarsz,mert megteheted,hogy válogatsz.

Nekem is volt olyan,hogy 2 napig nem tudtam enni és közben néztem ahogy anyámék eszik a tojást..

Mivel faluba lakunk 1 bolt van és az is 4-ig van nyitva..

Ja és gombát se ehetek mert hányok tőle.

Picinek majdnem belehaltam az allergiába és most egy csőd vagyok,szóval szerintem örülj annak ami van,ha nem válogatsz akkor ne nyavajogj miatta..

És szerintem anyudnak sincs ebben semmi jó,elhiheted,hogy nem szólt a szomszédnak,hogy ezt csinálja,mert a lánya nem szereti..

2010. dec. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

'Privát e-mail a válasz írójának

Nagyon rossz lehet neked.

éN tej-tojás allergiás vagyos és sorolhatnám még miket nem ehetek.

Te legalább ehetsz mindent csak nem akarsz,mert megteheted,hogy válogatsz.

Nekem is volt olyan,hogy 2 napig nem tudtam enni és közben néztem ahogy anyámék eszik a tojást..

Mivel faluba lakunk 1 bolt van és az is 4-ig van nyitva..

Ja és gombát se ehetek mert hányok tőle.

Picinek majdnem belehaltam az allergiába és most egy csőd vagyok,szóval szerintem örülj annak ami van,ha nem válogatsz akkor ne nyavajogj miatta..

És szerintem anyudnak sincs ebben semmi jó,elhiheted,hogy nem szólt a szomszédnak,hogy ezt csinálja,mert a lánya nem szereti..'


Sajnálom ami veled történik :(

2010. dec. 9. 17:24
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát köszönöm..

Az a legrosszabb,hogy ha esetleg úgy alakul és szenteste főznek akkor engem soha nem vesznek figyelembe :(

Tejfölt,tojást simán belenyomnak és a sütibe is tesznek tejet :(:(

Mert a hugom kedvenc kajájában ezek vannak..

Én emg kapok egy zacskó ilyen bio kekszes cuccot..

Na mindegy,bocsi,hogy ide írok,most rólad van szó de jól esett egy picikét kifakadni :)

2010. dec. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Én liszt érzékeny vagy. :) De már kb. 3 éves korom óta. Így azt sem tudom hogy pl. a rendes kenyérnek milyen íze van. Anyám is elfelejti néha ezt amikor ebédet vagy vacsit csinál. De engem nem zavar annyira. Amúgy sem szeretek enni..... Szerintem vagy menj és egyél vagy várjál holnapig. :)
2010. dec. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

'Hát köszönöm..

Az a legrosszabb,hogy ha esetleg úgy alakul és szenteste főznek akkor engem soha nem vesznek figyelembe :(

Tejfölt,tojást simán belenyomnak és a sütibe is tesznek tejet :(:(

Mert a hugom kedvenc kajájában ezek vannak..

Én emg kapok egy zacskó ilyen bio kekszes cuccot..

Na mindegy,bocsi,hogy ide írok,most rólad van szó de jól esett egy picikét kifakadni :)'


Tudom hogy jó kifakadni,mert ezt a kérdést én is azért írtam ki. :)

Lázadozom kicsit.

Most anyunak megmutatom hogy nem fogok enni holnap 3-ig..

Aztán csak rájön hogy én ezt az ételet már 4-5 éves korom óta nem eszem meg..

Amúgy azért a jóistennek is megköszönöm hogy van mit enni és nem a száraz kenyeret rágni,meg hogy nem vagyok beteg.

:) És ebből a betegségből van ki út??

2010. dec. 9. 17:53
 20/26 A kérdező kommentje:
Kitörölték az első választ!! Gondolom azért mert észre lehet venni hogy eddig rajta kivül mindenki szépen mondta el a véleményét
2010. dec. 9. 18:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!