Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi jó az anyámnak ebben?

Mi jó az anyámnak ebben?

Figyelt kérdés

Hogy jár nekem egy csomag és eldugaszolja hogy látod nem jött meg ilyen sz*r le is lehet mondani

Igazából annyi lenne a zsebpénzem is ezért nem értem miért nem mindegy neki az ha én ezt szeretném...

Mért bunk*zik?? Egyszer úgy megmondom neki.. Most meg a 4 szomszédunkkal dugatta el..


2010. nov. 13. 09:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Az attól függ mi van a csomagban!
2010. nov. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Lovas cuccok
2010. nov. 13. 10:23
 3/14 anonim ***** válasza:

Gondolom Pony Club,gondolom nem tetszik neki,hogy annyit kell fizetni és körülbelül alig éri meg belőle valami.

Nekem a 7 éves lányom kérte, de egy idő után vissza mondtam én is, mert fölöslegesnek éreztem már a sok könyv után meg a számítógépes játékok, kitűzők meg kis lovas bábuk után.

Mondjuk ő megértette, mert ő se szerette már,na de ha neked kell akkor beszéld meg anyukáddal ,hogy te ezt szereted és zsebpénz helyett maradjon meg a csomag.

Vagy adja oda a zsebpénzt és abból veszed meg magadnak.

Jobbat nem tudok.

Vagy írsz egy levelet,hogy máshova küldjék a csomagot (barátnődhöz).

De azt viszont nem értem anyukádban, hogy akkor minek fizeti?Miért nem mondja le?Inkább dugdossa,mert annak semmi értelme akkor mondja le..vagy engedélyt kell rá adnod??

Nem értem.

2010. nov. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
az a lovas csomag nagyon gyerekes 10 éves korig maximum lehet anyukád is ezt akarja hogy ha már kamasz vagy ne ilyenekkel foglalkozz
2010. nov. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

"dugdossa,mert annak semmi értelme akkor mondja le..vagy engedélyt kell rá adnod??

Nem értem."


Hát az biztos hogy nem szólnék hozzá ha lemondaná.. 11 éves koromtól jár és sok barátot szereztem ennek kapcsán..

Engem nem érdekel az ha valakinek gyerekes akkor inkább meg se nézze a kérdést.. Anyunak azért nem tetszik mert azt mondja hogy már kinőttem belőle minden barátnőm ezt mondja.. De engem nem érdekel én szeretem,mindent szeretek bent :(

2010. nov. 13. 12:15
 6/14 anonim ***** válasza:
53%

HÁNY ÉVES VAGY?

anyádnak igaza van ha elmúltál 10 éves akkor tényleg kinőtték belőle

2010. nov. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
46%

Le kellene mondani .. szerintem tiszta baromság.. Nekem kétszer jött, a második után lemondtam ( 9 évesen!) ... Volt másra költeni a zsebpénzem. Nem mintha nem engedhetném meg magamnak, de teljesen felesleges az egész!

Mi a fontosabb neked? Anyukád véleménye (mert ő ugyyebár csak jót akar neked, mert szeret) vagy néhány könyv, figura és újság? (amit csak azért küldenek csillagászati áron, hogy megvedd és ők meggazdagojanak belőle)

2010. nov. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De anyunak teljesen mindegy,én meg a zsebpénzem erre adom fel (vagyis anya) postán. Nem kézbe kapom hanem ennek kapcsán
2010. nov. 13. 15:29
 9/14 anonim ***** válasza:
72%
Figyelj, beszéld meg vele. Üljetek le és beszéld meg vele. Jobb ötlet nincs. Amúgy meg szerintem is hagyd mert nagyon rossz.
2010. nov. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%

Anyukád, már bocsánat de gyáva és ráadásul rossz példát mutat. Arra nevel hogy te is így old meg a gondjaidat.

Ha csak a barátaid miatt szeretnéd, akkor van a neten sok hasonló klub/fórum, ahol hasonló érdeklődésű barátokra találhatsz, és a régiekkel is tudod tartani a kapcsolatot.

Bár én sosem vettem ezt az újságot (ha jól értettem újságról van szó) de ha annyira szeretnéd akkor vedd meg újságosnál, ha meg csak rendelni lehet, akkor mint már írta valaki, módosítsd hogy ne hozzátok, hanem egyik barátnődhöz/más rokonhoz küldjék.

Másik az hogy nem tudom miért írja azt mindenki hogy azért ne olvasd mert gyerekes. Nem írtad hány éves vagy, de ha itt lesz az ideje akkor úgyis más témák fognak érdekelni. Csak mert most az a menő, ha minél hamarabb felnő az ember és nem érdekli más csak a szex meg a pia.

2010. nov. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!