Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » SEGÍTSÉG! A karácsonyi húzásná...

SEGÍTSÉG! A karácsonyi húzásnál egy idegbeteget húztam. Mit adjak neki?

Figyelt kérdés

Azt a lányt húztam karácsonyi húzáson, aki még Októberben úgy felhúzott, hogy sírógörcsöt kaptam, és be kellett mennünk a kórházba:'( Egy ilyen lánynak mit adjak?

13/L (6ikas)


2010. dec. 5. 12:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

nem az miatt kapott sírógörcsöt,hogy őt húzzta.xD

Egyébként jó kérdés,énis ilyesfajta lányt húztam fogalmam sincs mit adhatnék neki valami ékszert kap aztán cső :)

Amúgy mit csinált,hogy ez lett a vége?? :O

2010. dec. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Éppen az nap reggel vesztem össze jól a barátommal és nagyon ki voltam. Ő meg alapból egy hülye szőke ribanc, tehát elkezdett csesztetni mindennel. Egész nap fikázott ahol csak tudott, én visszaszóltam, de lepattant róla és hát bumm belőlem így jön ki:S Amúgy sütök neki egy doboz kekszet és csőőő
2010. dec. 5. 16:21
 13/20 anonim ***** válasza:

nálunk is ez a (sz@*) húzás van ...

de

minek sütsz ? vegyél vmi. olcsó rossz ízű csokit(/kat) és elég az

2010. dec. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
mi? nehogy már megajándékozd!!!!na jó legyél vele elnéző egy zsák szén és pá.És ezt komolyan mondom
2010. dec. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
a szén drága lenne:D
2010. dec. 6. 18:03
 16/20 anonim ***** válasza:
egy gally, és minden ágagcsára tűzz ki egy papirt, amire egy rossz tulajdnosága/rossz emléked róla van. azthiszem ez azért kicsit osztaná azt a senkiházit..
2010. dec. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Osztrák a csaj. Ezt kigúnyolni? Botrányt azért nem szeretnék, mert így sincs elég jó hírem, a diákoknál híres vagyok, tanároknál hírhedt;)
2010. dec. 7. 21:13
 18/20 anonim válasza:
nyugatatót :D
2010. dec. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ha kórház lett a vége, szivasd meg valamivel. Károsította az egészségedet. Megérdemli. Azt már nem tudom, mivel, nem ismerem... : /
2010. dec. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Ez az ideális ajándék:

[link]

2010. dec. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!