Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Csak szerintem túlzás ez,...

Csak szerintem túlzás ez, hogy éppen 15 éves kamaszlány odaköltözik a barátjához?

Figyelt kérdés

Nem az enyém a gyermek, én csak jóban vagyok a szüleivel, így nyilván semmi közöm hozzá, de ez számomra annyira túlzásnak hangzik, hogy kell a megerősítés mástól is, hogy csak nekem az vagy valóban túlzás.


Középsuliban most kezdte második évét, 40km távolra jár középsuliba. Összejött azonban egy roma származású fiúval aki olyan 15km távol lakik csak a sulitól.

Múltkor a szüleivel beszélgettem akkor mondták el, hogy a lányuk elköltözött itthonról. Egyáltalán nem jár haza, a fiú szüleinek a házában él életvitelszerűen és onnan is jár iskolába.


Ezen én nagyon meglepődtem. Mit gondoltok erről? Szerintetek is túlzás vagy csak én tartom annak?



okt. 13. 11:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
9%

"A szüleivel a gyámhatóságnak van dolga, de nagyon sürgősen."


Nincs dolguk a gyámhatósággal. A szülőnek joga van hozzá, hogy eldontse, hol él a gyereke. A gyámhatóság akkor kerülne kepbe, ha a gyerek őrt akarna élni, a szülők pedig nem akarnák ezt. De pl 16 évesen a lány maga is kerelmezhetné ezt a költözést.


Amúgy meg nyilván nem helyes

okt. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
12%

A lepontozók elaruljak, mi a problema?

A gyamhatosagnak semmi köze ehhez. Ez egy tény.

Nem helyes amit a lány csinál, ez meg egy vélemény. Ettől még a tény tény marad.

okt. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
69%
Az én lányom még csak 2 éves de 15 évesen még magyarhoz sem engedném nehogy cigányokhoz...
okt. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
81%
Majd jön vissza a pujával egy év múlva, csak ki kell várni
okt. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
72%
14es hozzám aztán próbálhatna jönni
okt. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Szerintem okés, de 15 évesen elég korai, ammedig csak együtt élnek is nincs gyerek addig okés.
okt. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!