Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Csak szerintem túlzás ez,...

Csak szerintem túlzás ez, hogy éppen 15 éves kamaszlány odaköltözik a barátjához?

Figyelt kérdés

Nem az enyém a gyermek, én csak jóban vagyok a szüleivel, így nyilván semmi közöm hozzá, de ez számomra annyira túlzásnak hangzik, hogy kell a megerősítés mástól is, hogy csak nekem az vagy valóban túlzás.


Középsuliban most kezdte második évét, 40km távolra jár középsuliba. Összejött azonban egy roma származású fiúval aki olyan 15km távol lakik csak a sulitól.

Múltkor a szüleivel beszélgettem akkor mondták el, hogy a lányuk elköltözött itthonról. Egyáltalán nem jár haza, a fiú szüleinek a házában él életvitelszerűen és onnan is jár iskolába.


Ezen én nagyon meglepődtem. Mit gondoltok erről? Szerintetek is túlzás vagy csak én tartom annak?



okt. 13. 11:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
A szüleivel a gyámhatóságnak van dolga, de nagyon sürgősen.
okt. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Jóféle barátnőd van, aki lepasszolja a gyerekét egy cigánycsaládnak.
okt. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Mondjuk a szülei eddig se sokat foglalkoztak vele. Mint emberileg nekem nincs bajom a szüleivel, csak gyermek nem való nekik.


Mindenesetre a nagyszülők ők nagyon a szívükre vették a lány sorsát, amíg el nem került középiskolába addig is ők foglalkoztak vele a legtöbbet aztán most nyilván nekik esik a legrosszabbul, ők érzik magukat hibásnak.

okt. 13. 11:30
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is túlzás. De csak ott lakik, vagy van valami a cigány srác, és a lány között? A szülők helyében én biztos nem engedném. De ők a szülők, és a beleegyezésük nélkül nem megetne még sehová.
okt. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Ja, azt nem figyeltem, hogy a barátja, elnézést!
okt. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

#5 semmi baj.


Köszönöm a választ

okt. 13. 11:47
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez törvénybe ütközik. A gyerekért nagykorúságáig a szülei felelősek. Nem költözhet el 15 évesen csak úgy egy idegen családhoz, ha roma, ha nem, ez lényegtelen.
okt. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
97%

Ha ennyire nem foglalkoztak a szulok a lannyal akkor lehet neki jobb a masik csaladnal.


Az mar maskerdes hogy 90% hogy leany anya lesz. Es kerdes hogy ez csak egy fellangolas vagy majd par ev mulva is 2 gyerekkel jonak gondolja. Az biztos hogy jo jel ha iskolaba jar akkor nem lehet olyan problemas csalad :)

okt. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
62%
Na, azért beleraktál minden kötelező elemet így vasárnap. :D
okt. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
Veled sem lehet minden oké, ha ilyenekkel barátkozol.
okt. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!