Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez még normális?

Ez még normális?

Figyelt kérdés

Van egy 14 éves lányom aki már 7-8 éve ugyanabba a fiúba szerelmes.

Félreértés ne essék nem az a bajom, hogy szerelmes, hanem az, hogy ez vajon még normális kategória e?

Én azt gondoltam eddig a kamaszokról, hogy eggyik héten még az egyiket szeretik másik héten meg már a másikat.


Persze azt szeret akit szeretne. Csak félek, hogy ez valami nem is tudom.


Másnál is van ilyen régóta tartó vágyódás?



aug. 10. 23:34
1 2
 1/20 anonim válasza:
92%
Lehet valami jobban húzza hozzá mint más fiúkhoz. Valami olyat lát benne amit másban nem. Amúgy a lányod csak úgy elmondta neked hogy kibe szerelmes? :O
aug. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Igen még a legelején azaz 7-8 éve elmondta. És tudom, hogy azóta is őt szereti.


Az lehet, hogy lát benne valamit. Kölönben nem hinném, hogy szeretné ennyi idejig.

aug. 10. 23:47
 3/20 anonim ***** válasza:
84%

Majd ha összejönnek, kiábrándul. :D

Valszeg azért ilyen erős érzelem, mert belehabarodott és plátói.

Szerintem amúgy cuki. :) Úgyis most kezdődik majd az időszak, amikor más srácok is elkezdik őt észrevenni, addigra "kinövi". :)

(1: miért furi ez, nekem anno ennyi idősen elmondta a lányom)

aug. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

#3 Az igaz, hogy plátói de, valahogy látom rajta, hogy ő az a fajta lány lesz aki inkább vár és lehet egyedül marad mintsem, hogy egy olyan fiúval jöjjön össze akinek még a nevét sem tudja biztosan.


Hát én nem tudom. A fiú 2 évvel idősebb nála. Azaz már középiskolás. De még így is őt szereti.

aug. 11. 00:04
 5/20 anonim válasza:
78%

3# akkor valószínűleg csak nekem fura, en ilyeneket sose mertem megbeszelni a szüleimmel 🥲


Egyébként igaza van a 3as válaszolonak. Abban a korban van hogy fiúkkal is kezd haverkodni meg eljárni, majd beleszeret még annyiba hogy hajjaj :D

aug. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

5: Hát eljárni nem fog. Azért is könyörögni kell neki, hogy 3-4 naponta 10-15 percre kimenjen a levegőre.

Haverkodni haverkodik velük de, ennyi. Osztálytársai és hát mit ne mondjak szellemileg eléggé alul vannak maradva a lányomhoz képest.

aug. 11. 00:21
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

A lanyom anno masodikoa koratol szerlwmes volt wgy sracba a B osztalybol - gimi/szakiskola kozepeig voltak egyutt. 8 evesrol 16ig

Imadtam oket

🙂

aug. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
10%

"Van egy 14 éves lányom aki már 7-8 éve ugyanabba a fiúba szerelmes."


Tehát 6-7 éves kora óta szerelmes?

Kérdező, nézz utána a "szerelmesnek lenni" kifejezés jelentésének, mert hülyeséget írtál.

aug. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

#8 Azóta tetszik neki. És igen én nem vagyok olyan begyöpösödött, hogy azt mondjam egy gyereknek nem lehetnek érzései.

Szereti őt 7 éve. Az nem számít, hogy de szereti.

aug. 11. 02:00
 10/20 anonim ***** válasza:
89%
A legfontosabb az, hogy támogató és megértő legyél vele szemben. Beszélgethetsz vele az érzéseiről, anélkül hogy ítélkeznél, így jobban megértheted, miért ragaszkodik ennyire ehhez a fiúhoz. Ha úgy érzed, hogy ez az érzelem valami komolyabb problémára utalhat, akkor érdemes lehet szakemberrel konzultálni, de önmagában ez nem feltétlenül jelez problémát.
aug. 11. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!