Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez még normális?

Ez még normális?

Figyelt kérdés

Van egy 14 éves lányom aki már 7-8 éve ugyanabba a fiúba szerelmes.

Félreértés ne essék nem az a bajom, hogy szerelmes, hanem az, hogy ez vajon még normális kategória e?

Én azt gondoltam eddig a kamaszokról, hogy eggyik héten még az egyiket szeretik másik héten meg már a másikat.


Persze azt szeret akit szeretne. Csak félek, hogy ez valami nem is tudom.


Másnál is van ilyen régóta tartó vágyódás?



aug. 10. 23:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Én hasonlo voltam, kb 8 éves koromtól voltam beleesve egy fiúba, aki evfolyamtársam volt. Középiskolában osztalytársam lett. 16 éves koromban megpróbált velem összejönni, de én addigra már ugy bele voltam ebbe csavarodva, hogy nem működött. Nem tudott velem mit kezdeni, szólni se mertem hozzá igazán, el se mertem az egészet hinni. A szerelmi életem utána is katasztrófa volt, inkább plátói szerelmek, egy rossz házasság, és az igazi, viszonzott szerelem csak 30 évesen talált meg. Jó vége is lett, 10 éve együtt boldogságban, de nem tett jót, hogy fiatalabb koromban eut nem tapasztaltam meg.
aug. 11. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem normális. Nekem is ilyen volt. Aztán össze jöttünk felnőttként, ő is szerelmes volt belém. De nekem nem működött, a stílusa, dolgai miatt. Én nagyon ragaszkodó, hűséges típus vagyok. Soha nem volt 1 éjszakas kalandom. Gondolom nevelés kérdése is ez, biztos jól neveled a lányod. Mag alap természet. Barátnőimmel buliztam, sokszor ott hagytak, mert megdugták kint, WC-be, vagy lelépett hármasozni. Hát én nem így éltem.
aug. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Ha hazaér akkor majd beszélgetek vele a fiúról és megírom, hogy mi is ez.

aug. 11. 09:17
 14/20 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem ez csak plátói. Most nevezhető már igazán kamasznak, még ezután fog rájönni, mi VALOJABAN a szerelem. A gyerekek/kamaszok még magába a szerelembe szerelmesek inkább. Mind ilyenek voltunk (legalábbis a többség szerintem), csak valaki már elfelejtette.:D
aug. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
53%

Én is szerelmes voltam első osztály óta az egyik osztálytársamba. Ahogy elkezdődött a középiskola, kinyílt a világ, megismertem rengeten új embert lett egy párom és el is felejtettem azt a 8 évet.

Ez tényleg csak plátói gyerek szerelem. Szerintem kár ezen rugózni, szinte mindenkinek volt ilyen de úgy is elmúlik.

aug. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
46%
Én biztos nem voltam szerelmes senkibe 6 évesen és a lányom sem. Nem is érdekli, nincs is ilyen érzelem nála, nem alakult ki és nem is most van ennek az ideje szerintem. 14 évesen normális, 6 évesen nem, dehát úgysem tudsz mit csinálni ezzel.
aug. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Hát hazaért.

Elég érdekes volt az elbeszélése.

Elmondta, hogy úgy érzi sőt már az első pillanatban úgy érezte, hogy előbb szerette őt mint sem, hogy találkoztak volna az életben.

Azt mondta, hogy ő és a fiú szerinte sok dologban hasonlítanak.

Rettenetesen szereti de, azt mondta, hogy ha eljön az ideje menni fog az elengedése. Hisz, ha valakit igazán szeretsz akkor megtanulod elengedni. Még akkor is ha rettenetesen fáj és összetörsz. (Ezt így mondta szó szerint.)


Én már teljesen elvesztem és nem tudom, hogy mit kéne most csinálnom. Kérlek segítsetek.

aug. 11. 21:30
 18/20 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell csinálnod. Én is gondoltam romantikus hülyeségeket 14 évesen. Ahogy jön egy olyan srác akivel tényleg lehet valami el fogja felejteni ezt a fiút, vagy jövőre amikor középiskolába megy.
aug. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
18 Hát félek, hogy úgy nehéz lessz elfelejtenie, hogy nagy az esély rá, hogy oda meg ahová a fiú.
aug. 11. 23:01
 20/20 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, mi bajod ezzel.
szept. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!