Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Van egy kamasz lányom aki egy nála 3 évvel fiatalabb fiúval jár már 2 hónapja, az elejétől kezdve furcsáltam a dolgot de azthittem csak barátok, aztán amikor megláttam őket csókolózni akkor egy kicsit megrémültem, vajon ez normális? A lányom 17 a fiú most lesz 14 csak?
júl. 31. 17:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális.
júl. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Normális, a fiú valószínűleg kicsit érettebb gondolkodású lehet a koránál, máskülönben nem nagyon állna szóba vele a lányod. Vagy nagyon sok a közös bennük és haverból több lett :)
júl. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
87%
Ne aggódd túl, azért 3 év korkülönbség ebben a korban nem vészes. És mindketten kiskorúak még.
júl. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Most például felvetették, hogy lemennének pár napra Balatonra, a fiú szülei nem is tudják ezt az egészet, én kicsit óckodom ettől
júl. 31. 18:08
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért erről beszélj a lanyoddal, és ha nyitott akkor a fiú is legyen benne a beszélgetésben, hogy azért ez nem úgy működik hogy majd 2 kiskorú szó nélkül lelép napokra tök messzire. Főleg hogy a fiú szülei még csak ne is tudják merre van. Nem kell nekik esni, meg parancsolni, csak vazold fel a véleményed, érdeklődj mik a tervek és miért úgy akarták csinálni ahogy.
júl. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Hát nekem van egy sejtésem... elég kicsi a lakásunk és nem igazán tudják megoldani az intimitást talán ezért szöknének meg pár napra
júl. 31. 18:14
 7/23 anonim ***** válasza:
84%
És az miért is probléma?
júl. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
88%
Hát akkor még szépen vedd a bátorságot, és ülj le a lányoddal, hogy beszélni kezdhetek mennyit tud a védekezésről. Tiltani semmiképpen nem fog beválni, ha azt akarják csinálni akkor sajnos így vagy úgy de megoldják. Inkább legyen olyan a kapcsolatod a tiniddel aki azt látja rajtad hogy csak jót akarsz, bizonyos korlátokat szabva ami neked és neki is jó, es hogy bármit meg merjen veled beszélni később is. Persze a nem tetszésedet is fejezd ki az iránt hogy nem örülnél, ha ilyen hamar osszefeküdnének.
júl. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó: miért is baj, ha ennyi idősen szexelnek? Az ő dolguk, nem? Ne legyünk már ennyire bigottak.
júl. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
61%
Azért szerintem egy 14 éves kisfiú ne szexeljen még.
júl. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!