Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Van egy kamasz lányom aki egy nála 3 évvel fiatalabb fiúval jár már 2 hónapja, az elejétől kezdve furcsáltam a dolgot de azthittem csak barátok, aztán amikor megláttam őket csókolózni akkor egy kicsit megrémültem, vajon ez normális? A lányom 17 a fiú most lesz 14 csak?
júl. 31. 17:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem meg foglalkozz a saját dolgoddal, ahelyett, hogy mindenkinek morális tanácsokat osztogatsz. Ha fel van világosítva, hol a probléma?
júl. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
82%
Ebben mi olyan durva szerinted ? Nálam a nejem 4 évvel idősebb. Nemcsak a férfi lehet a több
júl. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Éppen ezért írtam, hogy legyenek legalább felvilágosítva. És a szülő igenis legyen őszinte, attól hogy nem tiltja, attól még kifejezheti, hogy nem örül annak hogy le akarnak feküdni. Legyen őszinte a lányával ezzel kapcsolatban is.
júl. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
10%

Nem csodálom, hogy erőteljesen vonzódnak egymáshoz. A lányod a disznó, a srác pedig a tigris évében született, ami a kínai asztrológia szerint az egyik legjobb páros. A jang fém szexuálisan vonzza a jin tüzet, mint a mágnes. Biztos van neked is pl. 1980-1977, 1980-1987, 1987-1990 ismerős házaspárod.


Egy 14 éves pedig már nem kisfiú, hanem tinédzser. Apáink idejében már dokgoztak.

júl. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Persze, nyílván nem vagyok naív tudom, hogy ilyen korban tombolnak a hormonok, a fiú nagyon kedves és rendkívül szimpatikus szinte el se tudom képzelni ,hogy ők szexeljenek
júl. 31. 19:22
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Fu, amiket én leműveltem a szüleim háta mögött... Ők se örültek volna semminek se, ha tudnak róla, elmondták nekem is. Hát hazudtam. Mint a vízfolyás. Sokszor rémisztően felelőtlenül, amiből csak a vakszerencse hozott ki gond nélkül. Én megfogadtam, hogy bármit talál ki a gyerek, inkább asszisztálok hozzá, mert nélkülem is meg fogja tenni, csak akkor már nem tudok segíteni, ha baj van.

Ha a 17 éves lány le akar menni a Balcsira a barátjával, gondolom ott akarnak szexelni nyugiban. Megkérdezném hova menne, adnék hozzá költőpénzt, meg ilyenek. Úgyis fognak szexelni, és akkor legalább már tudjam, hogy hol és hogy van pénze védekezni.

júl. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
49%

A 17 éves kamasz lány és a 14 éves fiú közötti párkapcsolat néhány szempontból valóban aggodalomra adhat okot. Néhány fontos tényezőt érdemes megfontolni:


1. **Érzelmi és mentális érettség**: Ebben a korban a három év korkülönbség jelentős lehet, mivel a tinédzserek gyorsan fejlődnek mentálisan és érzelmileg. Egy 17 éves lány általában már jóval érettebb, mint egy 14 éves fiú, és ez a különbség dinamikai problémákat okozhat a kapcsolatban.


2. **Törvényi vonatkozások**: Minden országban vannak törvények, amelyek szabályozzák a kiskorúak közötti kapcsolatokat. Magyarországon például a beleegyezési korhatár 14 év, ami azt jelenti, hogy egy 14 éves fiú beleegyezhet a szexuális kapcsolatba egy idősebb személlyel, de ez a korhatár gyakran más szabályokkal is társul, különösen, ha jelentős a korkülönbség.


3. **Szülői felelősség**: Fontos, hogy a szülők beszéljenek a gyermekeikkel a kapcsolatokról, a biztonságról, az érzelmek kezeléséről és a szexuális tevékenységekről. Ez a beszélgetés lehetőséget ad arra, hogy a szülők megértsék, miért vonzódnak egymáshoz, és biztosítsák, hogy a kapcsolat mindkét fél számára egészséges és megfelelő legyen.


4. **Kommunikáció**: Érdemes őszintén beszélgetni a lányoddal az érzéseidről és az aggodalmaidról. Fontos, hogy megértse, miért aggódsz, és hogy te is megértsd az ő nézőpontját. A nyílt és ítélkezésmentes kommunikáció segíthet elkerülni a konfliktusokat és biztosítani, hogy a lányod biztonságban és támogatva érezze magát.


Végső soron minden kapcsolat egyedi, és számos tényező befolyásolhatja a dinamikáját.

aug. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
54%
Tűnj el az ai válaszaiddal.
aug. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Azért kíváncsi lennék, hogy ha fordítva lenne a szitu, és egy 17 éves fiú akarna megdugni egy 14 éves lányt, akkor is ennyire támogató lenne-e mindenki. Szerintem nem, sőt, lenne aki azzal jönne, hogy bűncselekmény :D
aug. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, szigorúan nézve 13, mert azt írja a kérdező, hogy most LESZ csak 14...
aug. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!