Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Van egy kamasz lányom aki egy nála 3 évvel fiatalabb fiúval jár már 2 hónapja, az elejétől kezdve furcsáltam a dolgot de azthittem csak barátok, aztán amikor megláttam őket csókolózni akkor egy kicsit megrémültem, vajon ez normális? A lányom 17 a fiú most lesz 14 csak?
júl. 31. 17:51
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

#12 És ti is szexeltetek, amikor 13 voltál, ő meg 17?

Persze hogy nem sok a 4 év, ezt nem állította senki (nálam is ennyivel idősebb a férjem amúgy), de azért nem mindegy, hogy mondjuk egy 18 éves fekszik le a 22 évessel, vagy egy 13 éves a 17 évessel. Nemektől függetlenül.

aug. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
19-es, egyet kell értsek. Én itt hiába írom hogy azért egy 14 éves Kisfiú ne szexeljen még, senki le se szarja, de ha lány lenne a 14 akkor meg akasztófára akarnák küldeni 17 éves srácot
aug. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
De tök mindegy ti mit éreztek vagy nem éreztek normálisnak, ha a kérdező gyereke szexelni akar a fiúval, akkor valszeg fognak is. Most itt már csak az a kérdés, hogy előtte rákényszerítik egy erkölcsi prédikációra, amit úgyis leszr, mert kamasz, vagy inkább adnak neki egy doboz gumit, hogy biztonságos legyen. A véleményetek, meg hogy ti mit tartotok megfelelőnek, ebben a konkrét helyzetben tök mindegy.
aug. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!