Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha a gyereked középiskolájában...

Ha a gyereked középiskolájában a biológiatanár el akarná vinni az osztályt megnézni egy emberboncolást, de szülői beleegyezés kellene, hogy engeded, elengednéd a gyerekedet vagy nem? Miért?

Figyelt kérdés

okt. 11. 20:57
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
62%
Nem. Max ha orvosnak vagy ilyesminek tanul, amúgy semmi más okát nem látnám az ilyennek. A legtöbb fiatal szerintem marhára nem is akar ilyet nézegetni..
okt. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
81%
Nyilván őt kérdezném meg erről, mi mást tennék?
okt. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
60%
Igen.
okt. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
22%
Dehogy engednem, fujj
okt. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
49%

Nem. Biztos, hogy nem lenne kíváncsi az egész osztály rá. Teljesen felesleges elcipelni egy rakat gyereket egy olyan "eseményre", amit csak pár gyereknek bírna a gyomra. Még az orvostanhallgatók közül se bírja mind.

Akkor se támogatnám, ha az én gyerekem kifejezetten érdeklődne. Akkor menjen orvosira és majd ott szakmai szemmel nézheti.

okt. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
71%

Nem hiszem hogy egy gimis osztály beállíthat végignézni egy boncolást

Amúgy nem engedném szerintem

okt. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
38%
Mi értelme lenne ennek? Mit tanulna belőle? Hogy hogyan kell felhasítani egy háromszögben valaki hasát?
okt. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
66%

Kizárt, hogy gimnazisták ilyenen részt vehessenek. Etikailag is elég kemény ütközet lenne pl az elhunyt családjával. Mit keresne ott egy random osztály bioszon, akik csak, mint egy filmet néznének, hiszen nem kell az emberi testet boncolási oldalról ismerniük (az orvostanhallgatóknak igen).


Szerintem rohadt etikátlan lenne.

okt. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem is etikátlan lenne, de azon is elgondolkodnék, hogy nem normális a biosztanár....


Én nem szeretném, ha a gyerekem ilyesmit lásson.


Nem tartom egészségesnek!

okt. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 Metionin ***** válasza:
57%
Gimiseket nem vihetnek. Amúgy gyerektől függene, engem el lehetett volna vinni meg anno vagy 2 osztálytársamat (biosz-kémia tagozat voltunk, a csapat 80%-a orvosira készült) de a többség nem bírta volna. Egy végzős gimis, aki következő évben orvosis lesz, nem változik annyit egy év alatt, hogy májusban még nem bír egy boncolást, szeptemberben meg már igen. De ez elenyésző számú egy tagozatos osztályban is, egyrészt ezért is lenne hülyeség megszervezni, akit ez érdekel, majd az egyetemen nézhet annyi boncolást, hogy még álmodni is azzal fog. Aki meg nem ilyen pályára készül, azt felesleges vinni, örüljön, hogy nem kell ilyet látnia.
okt. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!