Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Legfeljebb hány éves korú...

Legfeljebb hány éves korú "lovagot" engednétek a 14 éves lányotoknak?

Figyelt kérdés

júl. 29. 17:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Akiket ismerek, a gyerekek többsége 7 évesen ment iskolába (két-három hónappal elötte esetleg), ök garantáltan 19 éves koruk elött nem érettségiznek.
júl. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
42%

A standard creepiness szabály alapján legfeljebb 15. Két év múlva viszont már 18. Ha pedig betölti a 18-at, már 22-ig is felmehet.


[link]

aug. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
100%
“ A standard creepiness szabály alapján…” Ez egy amcsi hülyeség amit linkeltél, teljesen más kultúra, sajnos sokan nem értik, csak egy az egyben átveszik az ottani nézeteket. Hogy csak egyet mondjak, egy 18 éves érettségét ott kb úgy kezeli a társadalom mint nálunk egy 14 évesét, ezt nem szó szerint kell érteni, de szinte “kistiniként” kezelik őket, kissé visszamaradottak is.
aug. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

#13 Lehet, hogy van különbség a két ország között ebben is. Nem tudom, poénnak szántam. Ezt a "szabályt" se láttam máshol a képregényen kívül. :)


Egyébként belegondolva fiatalkorban nagyjából reális képet ad a módszer arról, hogy mi általános társadalmilag. Mi az, amit nem néznek meg az utcán.


Viszont 45 évesen a 29,5 és 76 közötti "dating pool" azért nagyon tág már mindkét irányból...

Talán növelni kellene azt a +7 konstanst idősebb korban?

aug. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
74%

“ Viszont 45 évesen a 29,5 és 76 közötti "dating pool" azért nagyon tág már mindkét irányból...

Talán növelni kellene azt a +7 konstanst idősebb korban?”


Szerintem a társadalom újabban túl sokat foglalkozik mások magánéletével, azt hittük mikor a pletykás szomszéd nénik eltűnnek végre vége lesz ennek. Engem a hideg kiráz attól aki ezt a számítást komolyan veszi. Mások a kultúrák, mások az emberek, egyénenként is hatalmas különbségek vannak. A kis tiniknek majd a szülei megmondják mi az ami belefér, a felnőttek meg azt csinálnak amit akarnak.

aug. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
#15 Nem gondolom, hogy bárki is komolyan venné. Ez egy vicc. Még akkor is, ha tizen- és huszonéves korban összeillő korú párokat eredményez. Matekos trükközés, semmi egyéb.
aug. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!