Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Legfeljebb hány éves korú...

Legfeljebb hány éves korú "lovagot" engednétek a 14 éves lányotoknak?

Figyelt kérdés

júl. 29. 17:49
A kérdező szavazást indított:
14
15
16
17
18
19
20
20-30
72 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%

Nálam ez nem úgy menne, hogy személyiből ellenőrzöm az életkorát, aztán, ha a megadott határt túllépte, tiltom, mintha egy hivatal lennék.

Kérném, hogy hívja el, látni szeretném és beszélgetni vele. És minden ezen múlna. Nyilván extrém korkülönbség esetén nem engedném (mondjuk 30 éves férfival). De nem gondolom, hogy 17, 18 vagy éppen 20 évnél éles határt lehetne húzni. Az embert kell nézni.

júl. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
25%
Mindenképp lehet határt húzni, 20 már brr, 17ig oké, 18nál már rohadtul nem, de ránéznék, mielőtt eltiltom.
júl. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Thunderfairy ***** válasza:
90%
A tesóm 14 volt amikor a 18 éves fiú udvarolt neki. 4 évig jártak együtt. Most már ez a srác a férje. Aztta lett 3 gyereke. A legkisebb is 21 éves. A középső 23 és a legidősebb 25. Teljesen jó családot alkotnak.
júl. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Thunderfairy ***** válasza:
96%
azotta lett
júl. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

Ez nem "engedés" kérdése, ha nem engeded, akkor titokban foglan találkozni, a lányod hazudozni fog, szóval nem éri meg tiltani.

Másrészt nagyon nem az életkor számít, hanem az adott lány meg fiú, az azonos korú emberek nagyon nen egyformák attól, hogy egy idösek!

júl. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
Hát azért a 20-30 éves lovagon kicsit fent akadna a szemem, de nem szabnék korhatárt.
júl. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%
#3 Persze, mert 4 év korkülönbség alapvetően nem sok, csak nem mindegy, hogy mikor... férjem és köztem is 2 hónap híján ennyi van, csak én 20 évesen jöttem vele össze, amikor is ő pár hét múlva töltötte a 24-et. Tesódéknál jól sült el, és biztosan nem is ők az elsők (sem az utolsók), de ettől még őszintén szólva ha a 14 éves lányom egy 18 éves fiúval járna, hát én sem repesnék. A 14 éves az jó esetben éppen hogy középiskolás, de lehet hogy még csak nyolcadikos; a 18 éves meg már simán lehet hogy leérettségizett és készül a fősulira. Ott még baromi sok az a 4 év, akkor is, ha vannak akiknek bejött.
júl. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
57%

7-es: a LEGTÖBB 18 éves még böven középiskolás, esetleg utolsó éves, de garantáltan NEM érettségizett még le!

Másrészt egyáltalán nem az a lényeg, hogy milyen iskolába jár, egy egyetemista is lehet nagyon gyerek, meg egy 16 éves is felnöttes, egy egyetemista lehet felelöségteljes, komoly valaki és a 16 éves meg felelötlen, átverös tipus.

júl. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

#8 Aztán miért lenne a legtöbb 18 éves BŐVEN középiskolás? Én márciusban töltöttem a 18-at, aztán azon a nyáron mentem is érettségizni. Az összes osztálytársam 18 évesen volt végzős, nagyon max páran betöltötték nyárra a 19-et. A fiam 6 év 2 hónaposan kezdte a sulit, szóval kb a 18. szülinapja körül fog majd érettségizni. Ma már minden gyerek 8 évesen kezdi az első osztályt, hogy így el van ez tolódva, vagy mi történt?

De amúgy tök mindegy, mert ha a ebből a logikából indulok ki, akkor a 14 éves az meg hatodikos vagy hetedikes.

júl. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem, a legtöbb gyerek 7 évesen elsős, így a legtöbb 19 évesen érettségizik. Az enyém 7 évesen és 3 hónaposan kezdte(egy évet csúszott, nyári gyerek). 6 évesen és 3 hónaposan el sem érte volna a 120 cm, 20 kilót.. igazából 7 évesen sem volt 20 kiló:D Most 10 éves és 26 kg(140 cm), a nagyobbak közt van magasságra az osztályban. Én 7 évesen és 1 hónaposan kezdtem az elsőt. Szintén ilyen méretekkel, hatévesen a közelében nem voltam egyik értéknek sem. Most 170 cm vagyok és egész életemben vékony voltam. Később is kezdtem serdülni. Jó, hogy kimaradtam egy évet, ígyis úgy éreztem, hogy minden gyerek duci és cicis és hamarabb serdült nálam, nagylányosabbak voltak, a fiúk meg aránytalanul erősebbek.
júl. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!